къде има PAMPERS с ластик на кръста?

  • 1 471
  • 21
това ми е въпроса newsm78 надявам се, че се сещате за кои памперси говоря. разбрах от тук за тях и се усъвършенствах в разпознаването  им от един километър по картинките, които прозират под бялата лента. на мен лично повече ми харесват от старите и са ми по - удобни. до по - миналата седмица имаше в била. вече никъде няма, където съм ходила.
виждали ли сте ги някъде скоро?
Виж целия пост
# 1
Аз само веднъж случих на такива в Пикадили и повече не съм намирала, но свекърва ми ходи всеки месец в Турция и ми носи от там.Наистина са супер, като трябва да си купувам от тук, направо  Close
Виж целия пост
# 2
Имаше наскоро тук тема по този въпрос. Оказа се, че тези памперси са за бебетата в по-напредналите държави и по - погрешка са внесени в България. Внесената партида в Бг вече е изчерпана, за това си минаваме пак на старите.
Виж целия пост
# 3
А аз случайно попаднах в Метро и реших, че вече ще бъдат само такива. Но уви, онзи ден си взех пак от там и се оказа, че са от стария модел.
Виж целия пост
# 4
 Пък аз се чудя newsm78 къде изчезнаха тези памперси.Бяха страхотни.А то било грешка  TiredЩеше да е хубаво и тук да внасят от тях...
Виж целия пост
# 5
Имаше наскоро тук тема по този въпрос. Оказа се, че тези памперси са за бебетата в по-напредналите държави и по - погрешка са внесени в България. Внесената партида в Бг вече е изчерпана, за това си минаваме пак на старите.
Е,такова нещо,като чуя ми става едно мъъъъчно и после здраво се ядосвам  #Cussing out!Нашите деца да не би да са втора ръка ?!
А,по темата ние така и не попаднахме на такава партида  Tired....
Виж целия пост
# 6
Само 6-тицата са с ластик ние сме с тях и внаги пакетите са с ластиче Peace
Виж целия пост
# 7
От колко кг. е шестицата?
Виж целия пост
# 8
От колко кг. е шестицата?
шестицата е 16+,ние сме 13 кг и ползваме само такива,досега всички са се случвали с ластици-аз ги купувам от Кауфланд гр.Русе
Виж целия пост
# 9
Да 16+ са, но ние ги ползваме откакто малката стана на 1 годинка, тогава беше 12кг и досега сме все с тях
Виж целия пост
# 10
Значи и ние да се пробваме  Thinking!Само да не се метна на шестица и да се окаже от постните  Wink!Аз пазарувам от Била,или прасешкия.Някой да има впечатления там от кои са?
Виж целия пост
# 11
И аз се мятам на шестицата!
Виж целия пост
# 12
В нашата Била/на Опълченска/ със сигурност 6-тицата е с ластик, това важи и за Пикадили в Мола. Някъде бях чела че вече този размер ще е само с ластичета. Peace
Виж целия пост
# 13
Супер!Значи днес,ще си пробвам късмета Wink!Колко бройки има в пакета?
Виж целия пост
# 14
Значи и ние да се пробваме  Thinking!Само да не се метна на шестица и да се окаже от постните  Wink!Аз пазарувам от Била,или прасешкия.Някой да има впечатления там от кои са?
Няма как да се объркаш - на самия пакет (там където пише лоушън фреш) има нарисувана жълта усмихната гъсеница, а като се вгледаш в шарките на пелените, трябва да са на облачета. Брифкода е POL....., т.е. произведени в Полша, а не в Турция.
За съжаление и моята радост продължи с изчерпването на 2-та джъмбо пака. Обиколих навсякъде и само 6-ца е с ластик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия