Маратонки за ТЕНИС за червен корт - търси се?

  • 9 193
  • 19
Търся маратонки за тенис за червен корт за мъжа ми и сина ми (8 г.).
Препоръчайте ми марка и откъде да ги взема? Честно предпочитам от чужд онлайн магазин (ЕС и дори САЩ) или ebay, че изобщо ни е кът времето за ходене по магазините.

STAN SMITH готини ли са? http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Att … AttributeValue=43

А за детето?

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз също купувам за сина ми от чужбина, но като пътувам. Не съм поръчвала. Иначе в SLS продават на FILA, и в Nike има. Аз винаги съм купувала Nike, но последнита са ни BABOLAT, много са леки.
Виж целия пост
# 2
Благодаря!
а нещо като модел да ми кажеш, който да е 100% за червен корт?
Освен по-гладка подметка, трябвало и ръбовете да са по-заоблени.

Ние също сме с много маратонки, но нещо не са напълно подходящи. Иначе предишните на мъжа ми бяха на FILA, сега има на Nike и макар че според мен са си ОК, не става ли за червен корт. А иначе от SLS също сме купували и това, което бяха ни препоръчали, се оказа, че не става.

А за детето толкова трудно му намирами подходящи - аз затова питам и за чужд онлайн магазин, направо да ги поръчвам.
Като ходя тук по хубавите спортни магазини все попадам на "консултанти" с познания далеч по-малко и от моите  Simple Smile и като започнат да се питат един-друг и да си съставят работеща "обосновка" спрямо това, което имат, ме убиват направо.

А иначе на тези STAN SMITH отдавна съм хвърлила око.
Виж целия пост
# 3
пак да попитам - да ми препоръчате маратонки за тенис за червен корт за нашия татко и батко (8 г.)?
Виж целия пост
# 4
Погледни тук:
http://www.tennis-warehouse.com/
А относно тези Стан Смит-това си е Адидас, и то за ходене Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Мерси, сега ще ги погледна  Simple Smile

А за Стан Смит - наистина не съм ги заглеждала досега наживо. Не знам, в инфото към тях, акцентират точно на това.

Случайно да си наясно какво като марка и модел да гледам?  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Серджо Течини  Peace
Виж целия пост
# 7
мерси, дори като марка ми харесва. Simple Smile
Нещо не ги откривам в сайта, който ми даде nadia23. Ще видя и през ибей-а. А някакъв модел?

А иначе за червен корт такава подметка ли трябва да бъде http://www.tennis-warehouse.com/descpageLOTTO-LCMJR.html - на вълнички?
Виж целия пост
# 8
Просто не трябва да са големи грайферите, защото ореш корта Wink  Не е фатално важно. Аз съм играла с подобен грайфер /като снимката която си дал/ Много ми беше удобно.
Виж целия пост
# 9
Ами аз не знам вече - ех, този тенис.  Simple Smile Все нещо не улучвам, какво купувам. Скоро купувах пак маратонки за тенис, но те били за тенис, ама не за червен корт.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
за червено, може да се играе с вълнички, но тези са си за клей специално http://www.nextag.com/clay-court-shoes-tennis
Виж целия пост
# 11
3m, благодаря! Просветна ми  Simple Smile.

Тук в БГ продават ли се някъде такива маратонки?
Аз наистина предпочитам онлайн, но не  изключвам напълно и софийските магазини. Не само, защото ми е по-лесно онлайн да поръчам, но като знам как се обикаля, за да се намери нещо в БГ и аха намериш, оказва се, че точно номерът, който търсиш, го няма. Да не говоря пък с детксите неща как !
Така че ако се сещаш къде все пак се продават такива маратонки за татковци и батковци, сигурно веднага ще се изстреляме натам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
естествено че се продават, но точно къде в момента не мога да ти кажа, отдавна не съм се пускала по магазините
гледай на модела за тенис след името му да пише СС (клей корт) и така най-лесно можеш да се ориентираш дали стават или не.
Лото-  в спорт Депот, Адидас, Нике в съответните магазини, Уилсън на ъгъла на Фр.Нансен и Евлоги Георг., Хед - до завод Витоша.
Виж целия пост
# 13
естествено че се продават, но точно къде в момента не мога да ти кажа, отдавна не съм се пускала по магазините
гледай на модела за тенис след името му да пише СС (клей корт) и така най-лесно можеш да се ориентираш дали стават или не.
Лото-  в спорт Депот, Адидас, Нике в съответните магазини, Уилсън на ъгъла на Фр.Нансен и Евлоги Георг., Хед - до завод Витоша.


мерси много. Май първа спирка ще са ни Спорт Депо. Аз бях оня ден, но пак ще отида. Поне знам какво да търся.
Много е кофти - хем аз не знам, хем и продавачите не знаят - може би затова за по-лесно ми казват, че нямат такова "нещо".
Страхотна помощ - наистина! Благодаря, 3m!
Виж целия пост
# 14
 успех
забравих и за магазина на Принс на Никола Вапцаров
пиши ако намериш, че и на мен ми предстои омразния тур 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия