Къде в Пловдив??? - 3

  • 154 774
  • 1 933
Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив??? - 3"

Предишни теми





Виж целия пост
# 1
Аз да се разпиша и пак да питам.

Фирма,която чисти на място с Рейнбоу?
Виж целия пост
# 2
запис в новата тема.
 Браво на прекрасното оформление на annabelka   bouquet
Виж целия пост
# 3
И от мен браво на анабелка   bouquet
Виж целия пост
# 4
Магазин за обувки на К&K второ качетсво в Пловдив дали има?  newsm78 В София знам, че има, но за Пловдив...
Виж целия пост
# 5
Малко позакъснял отговор за пъзелите, които се редят по пода. Ако се вземат с цели блокчета, без разни плодчета и животни вътре се почистват по лесно и съответно по-лесно се сглобяват. Има и цели композиции Мечо Пух например. Много добра изолация са. Може и на терасата и на двора да се сглобят и детето там да играе. Изключително съм доволна.
Виж целия пост
# 6
Запис и от мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
 PeaceЦоп тук и annabelka    bouquet  bouquet  bouquet

И два полезни линка и от мен  инфо за Пловдив  и карта на Пловдив
Виж целия пост
# 8
Запис и то мен  Hug
Анабелка    bouquet
Виж целия пост
# 9
annabelka  Hug
Виж целия пост
# 10
Малко позакъснял отговор за пъзелите, които се редят по пода. Ако се вземат с цели блокчета, без разни плодчета и животни вътре се почистват по лесно и съответно по-лесно се сглобяват. Има и цели композиции Мечо Пух например. Много добра изолация са. Може и на терасата и на двора да се сглобят и детето там да играе. Изключително съм доволна.
Къде мога да намеря такива пъзели?
Виж целия пост
# 11
Малко позакъснял отговор за пъзелите, които се редят по пода. Ако се вземат с цели блокчета, без разни плодчета и животни вътре се почистват по лесно и съответно по-лесно се сглобяват. Има и цели композиции Мечо Пух например. Много добра изолация са. Може и на терасата и на двора да се сглобят и детето там да играе. Изключително съм доволна.
Къде мога да намеря такива пъзели?
Във Вис Виталис има(в зависимост от размера бяха от 15 до към 30 лв.)
Виж целия пост
# 12
Аз да се разпиша и пак да питам.

Фирма,която чисти на място с Рейнбоу?

Виж ТУК

Държиш ли да чистят с Рейнбоу?

Защото имам много добри впечатления от фирма "Василка" - няколко пъти правят чудеса в нашия офис. Ето координати: 032/ 62 77 78
А тук можеш да им видиш и цените:
http://www.vasilka.com/Bulgarska_versija/prices.htm

Виж целия пост
# 13
абе не дьржа да е с рейнбоу,искам просто някой да ми изпере мокета, килима и холовата гарнитура. Тези от Василка не звучат зле,но пьк имат изискване за минимална порьчка 50 лв. newsm78
Виж целия пост
# 14
Запис и от мен!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия