Мляко с ориз

  • 755
  • 12
Откога мога да давам мляко с ориз? Бебето ми е на 1 годинка  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Вече може да даваш,друг е въпросът дали детето ще го хареса.Синът ми обича да яде ориз,яде млечни кремове ,но мляко с ориз така и не се научи да яде - всеки път го плюе.
Виж целия пост
# 2
мисля,че може вече Peace
Виж целия пост
# 3
Запис  Hug
Виж целия пост
# 4
Може да се дава след 8 ияв месец но с адаптарино мляко,а след годинка мисля и с друго!
Виж целия пост
# 5
Вече може. След 1 г. може да се дава прясно мляко, и в кремове, и за пиене.
Виж целия пост
# 6
може. аз дадох преди месец два с АМ но не го хареса много. Като почне нормално мляко ще пробвам пак.
Виж целия пост
# 7
Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace
Виж целия пост
# 8
Аз още не съм давала  Thinking
Виж целия пост
# 9
може да даваш.
Виж целия пост
# 10
Да използвам темата и да помоля някой да ми каже как се приготвя това чудо на кулинарията? Аз го ненавиждам от дъното на душата си, защото като дете много ме караха да го ям. Но пък дъщеря ми има право да опита и дори да хареса неща, които аз не ям. Та мисля да й предложа, ако помогнете с идея. Peace
Сваряваш ориза и после слагаш млякото, а някой пък варят ориза директно в млякото.
Хубаво е млякото също да е сварено, а ако е домашно задължително.
Виж целия пост
# 11
Ето тук има споделен опит за приготвянето на мляко с ориз: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103458.0
Виж целия пост
# 12
Направих му мляко с ориз и много го хареса.  Grinning Редовно ще му приготвям..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия