споделете мами- реакциите на щастливите бъдещи татковци

  • 1 321
  • 18
мили мами,надявам се новата тема да ви хареса и да си споделим за този прекрасен момент, когато за първи път казваме "ще ставаш татко".........а таткото  newsm09 - най вероятно първо премигва ,а после newsm53 newsm44 или приблизително така си го представях да е при нас, горе долу така се и получи, само дето таткото беше доста подготвен и тръпнеше в очакване, но това не попречи да го изненадам точно в най-подходящият момент-реакцията беше подобаваща  newsm81 и да ви кажа честно аз бях не по-малко стресната,щастлива и хиляди емоций се бунтуваха в мен,дори мъничко си поплаках  Sob, за мен това е първа бременност и се надявам всичко да мине по мед и масло /както се казва/
 много ще се радвам да пишете по темата  smile3521 и за това как сте се чувствали вие и таткото    прегръдки от мен и доскоро  Hug
Виж целия пост
# 1
Здрасти,
Нашия татко не го очакваше изобщо(малкото човече не беше планирано,ако можеш изобщто да планираш нещо такова Laughing) първо гледаше #Shocked около 2-3 мин. после като започна едно целуване на коремчето мляс-мляс до сутринта. Така и си продължи дакато се появи малкото скумрийче на бял свят Grinning И сега  remybussi
продължава във същия дух Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Ами нашия татко беше толкова шашнат,че не мисля че се зарадва особено в началото.После с голям мерак идваше с мен на консултация,гледаше как рита бебето,слушаше го LaughingКато се оказа момиче,мислех че ще е разочарован(аз исках момиченце,а той-момче),но той се обади на всички познати да се похвали.После като се роди дребосъчката,сякаш не знаеше как да и се зарадва,непривично му беше.Ама сега каква радост пада като се прибере от работа-светват и двамата,то усмивки,прегръдки... Heart Eyes Sunglasses
Виж целия пост
# 3
нашата Дияна също беше изненада Simple Smile Всъщност първо казах на мама, нейната реакция беше подобаваща. отидох си аз на бачкане и кукнах по КЮто на мъж ми, той само рече "мрън" (ама той тогава за всичко казваше мрън). А след това за мама станах "пухчо", а мъж ми беше най-щастливия бъдещ тати. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
  Аааааааааа, още я помня аз Голямата Новина.......

  След година и нещо старателни опити в бебеправенето и никакъв резултат, тръгнахме по доктори... Нямате проблем, на психическа основа е - това чувах постоянно /е, оказа се че проблем имам и то сериозен, но се разбра чак при раждането/. Взех да следя овулация с мерене на БТ и тестове и стана ясно, че при мен овуто е доста по - рано, месецът, в който забременях, беше на 9-я ден от цикъла. И като направих теста още на втория ден от закъснението, излезе една съвсееееееееем слаба втора чертичка! Но я имаше!!!
Та вечерта казвам аз на бъдещия татко развълнувана до небето: "Бременна съм!", а той отговаря "Знам" и се хили  Laughing  Питам аз много подозрително как така знае, а той казва "По очите ти разбрах... Погледът ти се промени много последните 10-тина дни"   Heart Eyes
Дълго време след това не можех да се израдвам истински, още повече, че в началото имах болки, трябваше да лежа... Таткото обаче през цялото време ме убеждаваше, че всичко ще бъде наред!  Sunglasses

А ето още по същата тема тук

Виж целия пост
# 5
Хихи страхотна тема newsm10.Ами,какво да ви кажа.Ние с таткото се бяхме изпокарали точно 15 минути преди да си направя теста tantrum tantrumВлизам аз ядосана в банята,правя там каквото правя,втората черта се появи за секунди ,много ясно и отчетливо.Влизам после обратно в хола ,стоя и го зяпам странно,а той"Какво има"?.Казвам "Май съм бременна"?И той Shocked #Shocked #ShockedЦелувка,прегръдка,обаче си глътнал граматиката човека,думичка не обелва smile3505,само ме прегръща и не ме пуска.Тук трябва да кажа,че ние се занимавахме с бебеправене 9месеца и бяхме почнали да се притесняваме.Та новината просто го срази,в добрия смисъл на думата.А и desytka-ти си го знаеш нашия тати той не е много словоохотлив по принцип хаха.Ще го помня този ден. Grinning
Виж целия пост
# 6
Понеже не бе планувано, се чудех дали ще се зарадва и направо  неповярвах. Той направо скочи от радос. даже имаше момент на притеснение от моя страна, а той толкова внимателно и нежно ми говореше и ми каза, че ще се справим.Просто  много е важно в такъв момент да видиш, че и таткото много иска да  има бебче и няма да забравя радоста която бликаше от очите му
Виж целия пост
# 7
И нашия тати много се зарадва, въпреки че бебото не беше планирано.
Но аз знаех че той иска бебе, казвал го е, но планирахме за след 1-2 години, но Божа работа. Всички бяхме доволни, и горди!
Виж целия пост
# 8
Беше като гръмнат и не вярваше няколко дена. Той не е от тези, които много показват емоциите си и беше по-сдържан. Пък и предварително се знаеше, че ще карам проблемни бременности и двамата не смеехме много да се радваме.
Виж целия пост
# 9
Нашият татко се зарадва истински чак като ми потвърдиха бременността на ехографа. Беше с мен и гледа бобчето, което плуваше из корема ми. Чак очите му се насълзиха. Но пък като ме показах теста в началото, каза, че не вярвал на тестове.  Shocked
Виж целия пост
# 10
Е,той беше наясно,че правим бебе, ама не му се вярваше,че ще стане от 1 път.
Та една сутрин му набутах теста под носа, а той,милият ,вика-какво е това.Още я нямаше прословутата реклама за тестове за бременност,та трябваше да обяснявам.
Виж целия пост
# 11
Нашия татко пьк като разбра и  newsm45,аз сьщо си поплаках хубаво....изобщо-оревахме ситуацията от всякьде,естествено от радост.После отидохме на работа,и той като се прибра вечерта(разпитвал и се надьхал от някви колеги на тема бременност) ме посрещна  с думите:"от утре спираш работа и отиваш да си лежиш" Crazy,аз се направих че не го чувам и си работих до деня преди да родя,
освен това още на следващия ден след теста побьрза да разтрьби новината на всички,макар че аз исках да изчакаме поне до прегледа.
Беше щастлив,много...много,по цял ден newsm44 и сигурен че ще има наследник(така и стана накрая)
Виж целия пост
# 12
Аз му съобщих по телефона, защото си бях в родния град като направих теста. Съжалявам малко, че стана така, но като не можех да изтрая... Той пък беше на работа с хиляда човека около него и не можа да реагира много-много (не че иначе е по емоционалните изблици, де), иначе и двамата бяхме много щастливи, беше планирано, аз дори си бях сигурна, че съм бременна (както писах в другата тема)... Та така. Не се получи като по филмите, но си беше истинско.
Виж целия пост
# 13
Ние заедно чакахме чертичките и докато аз се пулех невярващо /бяха минали само 2 месеца откакто спрях противозачатъчните  #Shocked/ таткото каза, че е бил сигурен! Беше планирано, но въпреки това едва заспахме тази нощ - големи емоции, ей dancing  kiss  luvbed
Виж целия пост
# 14
Ние бяхме заедно като правихме теста, но не очаквахме, защото тъкмо бяхме се захванали с бебеправене, а то веднага да се получи...
Сега втория път пак се захванахме ама бяхме решили, че няма да стане веднага. Аз бях толкова сигурна, че съм бременна, че си направих тест още на другия ден след като трябваше да ми дойде, бях решила да го изненадам, но не можах, не се стърпях, няколко дни преди това му казах, че предполагам, че съм бременна. Та пак гледахме чертичките, които не бяха толкова ясни тоя път, и чакахме още няколко дни да направя още един тест, който определено беше ясен!
Малко офтопик, мисля, че за него самото раждане е много по-приятен момент от момента, в който разбере, че съм бременна. Един път, по повод дискусии тука, го попитах дали не съжалява, че е бил на раждането и той ми каза "ти луда ли си, нали се ражда детето ми, не бих го изпуснал за нищо на света!". Докато за гледането на чертичките не мисля, че е бил чак толкова ентусиазиран.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия