Фън шуй V

  • 26 360
  • 280
Фън шуй IV
Фън шуй ІІІ
Фън шуй ІІ
Фън шуй І
99 правила и препоръки във фън шуй
Практически фън шуй - пълна енциклопедия
Примерен фън шуй анализ на тристаен апартамент
Международният форум
калкулатор за изчисляване на числото Гуа


Ако искате само да се абонирате за темата, може да натиснете бутона "Извести". Wink
Виж целия пост
# 1
Момичета (и момчета Thinking),

споделете мнение за това разположене на мебели, посоки на спане и каквото друго ви направи впечатление

http://image66.webshots.com/666/6/5/33/2931605330075520351ZdAoxu_fs.jpg

http://home-and-garden.webshots.com/photo/2931605330075520351ZdA … t=home-and-garden

 - има лупичка за уголемяване на изображението  Flutter
Плийззззззз,   bouquet
Виж целия пост
# 2
Еее, Риа, изпревари ме с пускането на нова тема Simple Smile Wink
Съкровищница, първият линк не се отваря. А втората картинка е много малка, можеш ли да я увеличиш за повече яснота?
Момичета, имам въпрос. Вярно, че сме коментирали скосените тавани, но моля за обобщение и
съвет. В новата стая на сина ми има скосен таван в единия край. От гледна точка на интериора това е най- удобното място за разположение на леглото и бюро за писане, но ще направя компромис и ще сложа под част от скоса гардероб. Все пак леглото ще е близо и се чудя как да неутрализирам лошото влияние на скоса Цвете не искам да слагам в спално помещение, а осветление, насочено нагоре, може да сложа, но нещо не ми се връзва...Давайте идеи! Шоши, разчитам на професионалното ти мнение, моля!
А, и никой ли не може да покаже тези бамбукови флейти как точно се слагат под ъгъл 40 градуса, че и трегери имам да неутрализирам?
Виж целия пост
# 3
Ами не съм бързала, просто видях, че никой не го е направил. Sunglasses
А на въпроса ти не можах да отговоря веднага, че трябваше да излизам, но флейта може да се закачи примерно така:



Важното е мундштука да е насочен надолу и за закачането да не се правят дупки в нея.



Щом детето няма да спи или учи под скоса не е толкова опасно, но не пречи да вземеш мерки.
Виж целия пост
# 4
запис Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ох, дали е само плод на съмненията ми, но преди 3 седмици промених посоката на леглата на които спим. Преди спяхме с главата на юг, сега главите ни сочат на запад (мъжа ми е западна група, а аз спадам към източната).
Дали си въобразявам, но откакто направих разместването съм болна. Първата нощ, в която спах с новата посока започна да ме боли зверски гърлото, в последствие направих ангина и до днес не ми минава. А изпих дузина антибиотика.  Sad

Колкото и глупаво да звучи, дали тази промяна има отражение върху здравето ми според вас?
Имам усещането, че сбърках с посоките.  newsm78

Извинявам се, че стана така дълго.


П.С. ria благодарности за новата тема!
Виж целия пост
# 6
Най-лесно ще провериш, като върнеш обратно леглото, ако смяташ, че това може да е причината...
Виж целия пост
# 7
Cantariny, не е невъзможно. В коя от посоките ти, според числото Гуа, си насочена сега?

Съкровищница, не разбрах какво точно очакваш. Thinking
Виж целия пост
# 8

Съкровищница, не разбрах какво точно очакваш. Thinking

Очаквам помощ  Blush, зощото ми е много трудно да реша дали това разположение е ок, но колкото повече чета, разбирам, че само така пусната скицата, нищо не ви говори, така че е глупаво да очаквам каквото и да е!

Така че, спирам! Благодаря   bouquetза отделеното до момента време, отивам да ровя в нета и да чета....
Виж целия пост
# 9
А така! Laughing

Като си готова с въпросите пусни по голяма скица, че тази и увеличена не се вижда добре.
Виж целия пост
# 10
привет момичета,започнах да се ориентирам по малко,направих хуба-а-ав чертеж и установих ,че любовта ни е в тоалетната.... Joy!
освен това в банята и коридора.....вие от къде си купувате по-специални нещица като разните пазители ,които се слагат около вратите,мисля,че искам да си взема такива!  bouquet
Виж целия пост
# 11
bozgounova, разни пазители и други подобни не използвам. Вкъщи имам метален чан и кристал. Важни са енергиите , не разните там китайски цвръцки.
Виж целия пост
# 12
Cantariny, не е невъзможно. В коя от посоките ти, според числото Гуа, си насочена сега?


Точно на северо-запад, а числото ми е 1 Thinking
Виж целия пост
# 13
Хайде и аз да се запиша в новата тема! Бях болна цяла седмица, много сте изписали! Grinning ria - браво за картинката  bouquet, и аз отдавна питах как се закачат флейти... а където пише да са две?
Виж целия пост
# 14
Cantariny, северозапада е неблагоприятно направление за теб.
лято, втората флейта по същия начин, като тази, но разположени една срещу друга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия