не иска пюрета

  • 356
  • 5
От една седмица Вики не иска да яде пюрета,каши и изобщо нещо по-различно от кърма.Най-много да изяде 50 грама и все ми наднича в пазвата.Не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 1
най-вероятно я мъчат зъби. най-доброто, което можеш да направиш според мен е да си я кърмиш и да не я насилваш с други храни, като разбира се не спираш да и предлагаш. когато зъбчето пробие, най-вероятно ще започне пак да си хапва и каши, и пюренца, и всичко каквото е яла до сега.
Виж целия пост
# 2
И ние си имаме понякога такива дни. Не съм съвсем сигурна, че е свързано само със зъбите, но както и да е....и аз ги оставям тогава само на кърма. Единственото, което мога да ти кажа като наблюдение, че като се върнат към нормалното хранене след 1-2 дни само сукане, не изяждат целите стари количества твърда храна, а малко по-малки. После пак си ги увеличават.
Виж целия пост
# 3
От една седмица Вики не иска да яде пюрета,каши и изобщо нещо по-различно от кърма.Най-много да изяде 50 грама и все ми наднича в пазвата.Не знам какво да правя.
Лесно: даваш кърма.  Wink
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви мами Hug
Зъбите ги изключвам ,защото вече имаме7  и не съм имала такъв проблем.И болна беше и пак ядеше повече.Но както и да е ,надявам се да прояде скоро feeding
Виж целия пост
# 5
Ето сега ще разбереш колко голяма късметлийка си да имаш какво да предложиш като алтернатива на другата храна и да си спокойна, че детето не само няма да остане гладно, но ще си получи добра доза антитела. КЪРМИ НА ВОЛЯ. После пак полека лека ще се върнете на другата храна. Не спирай да  предлагаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия