питките за хамбургери на макдоналдс?????

  • 19 082
  • 22
Моля ви за помощ!Днес бяхме в Одрин с мажа ми и там в КИпа(един хубав магазин )в супермаркета им видях тези питки-едно кам едно сащите -ако някоя от вас знае от БГ къде мога да ги намеря моля дайте ми инфо!Тези бяха на фирма Кармез и са по 8 в пакет....от каде мога да намеря същите   тук?
Виж целия пост
# 1
В магазините "Метро" почти винаги присъстват на щанда за хляб.
Виж целия пост
# 2
Аз купувам на детето от Билла (има ги и в Метро) на Пен дор по 6 в пакет са.
Леко сладникави са, почти същите като в МД, има със и без сусум Peace
Виж целия пост
# 3
Ще използвам темата/надявам се авторката да няма нищо против/, за да попитам за рецепта за такива питки.  bouquet
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много за информацията!Не,разбира се 4е нямам нищо против да се ползва темата за друго!
Виж целия пост
# 5
Аз също се интересувам от рецептата,ако евентуално някой може да помогне.
Виж целия пост
# 6
Аз си мисля, че тези питки не могат да се приготвят в домашни условия и с продукти от магазините. Имам предвид, че вероятно се правят с подобрители и доста финно брашно. Изглеждам ми и печени във форми, което ме навежда на мисълта, че сигурно не се пекат в обикновена фурна, а в специална машина, каквато и да е тя.
Аз харесвам и другия тип питки на Пен Д`Ор - ръжени и картофени, франзелите също  Laughing
Добавям Фантастико и софийските 345 към магазините, които ги продават.
Виж целия пост
# 7
Аз не си и мисля, че ще станат едно към едно, но поне нещо доближаващо ги. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Продуктите на пен дор купувам обикновенно от халите или от метро  Peace
 http://www.paindor.com/bg/htmls/products/mcdonalds.htm
Виж целия пост
# 9
Здравейте на всички,по въпроса за питките,да наистина ги произвеждат те но рецептата си е на Макдоналдс.По различни са от тези които продават в големите магазини понеже съдържат глутен и доста добавки 4рез които се постига то4ната форма приизпи4ането им в тостера,вси4ко е много то4но из4ислено.Никога няма да постигнете този ефект вкъщи понеже тостерите са специални и са с температура над 250 градуса.Работих там 5 год. и всичко ми е до болка познато.Няма възможност за приготвяне вкъщи. Cry
Виж целия пост
# 10
Да Пен `дор произвежда питките ,които са в Макдоналдс,специялно за там по запазена рецепта,а тези ,които и аз купувам (със и без сусам)са почти същите-и тях ползвам Wink-само за фиша,не знам от къде да намеря такова филе newsm78
Виж целия пост
# 11
julllka много си права.Аз работя 10 години във веригата и наистина мога да кажа че такова хлебче в къщи не може да стане.А точните градуси са 216+-3  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Оле изложих се като кифла Embarassedкойто ме знае инструктор бях Rolling Eyesама то малко ли време мина.Да поздравиш Гери.
Виж целия пост
# 13
http://www.paindor.com/bg/htmls/products/mcdonalds.htm - в момента-не,внос са от Румъния тези питки в момента,но съвсем скоро пак ще се правят в пен дор,както преди е било!и не може да се правят в домашни условия Peace
Виж целия пост
# 14
За коя Гери става въпрос?От Александровска или от Зорница?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия