Относно Friso HA

  • 2 146
  • 3
Здравейте, искам да попитам майките , който хранят с Hriso HA, дали са попадали на кутии с различни на цвят надписи.Досега беше със светло HA, а сега е тъммно. Нова пардида ли е това, защото и на вкус е различно млякото, а и не се разтваря добре.
Виж целия пост
# 1
Да ти кажа досега не бях обръщала внимание. В момента има две кутии вкъщи и двете са с тъмно HA. Отворена е едната и не съм забелязала млякото да се разтваря по-трудно. На вкус не мога да правя сравнение, опитвала съм го само веднъж преди няколко месеца и не си спомням какъв беше.
Виж целия пост
# 2
Сега погледнах и моите кутии,тъмния надпис НА не се разтваря добре ,но досега не бях обръщала внимание,че може от това да не се разтваря добре млякото,мислех си ,че сигурно не догаждам температурата на водата. Вдигнаха му цената ,а качеството намаля.
Виж целия пост
# 3
Friso HA  е мляко което с което Фризланд се "опитват" да гонят Нестле които измизлиха и патентоваха този модел на храни а и техния начин на хидролизиране на белтъка е най - съвършен и наистина профилактира алергии като не има дава поле на изява
Моя съвет е да си жземете НАН ХА просто няма по качественна ХА формула в направлението за което е предназначена .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия