Преустройство на гарсионера в двустаен

  • 4 802
  • 9
Здравейте,
бих искала да се обърна към семействата, които са преустроили гарсионерите си в двустайни, т.е направили са от кухнята детска или друг вид стая, въпроса ми е как сте решили проблема с ВиК-то. Тези които са правили подобно преустройство може  би ще ме разберат, става въпрос за тръбите, които изкарват водата към балкона, доста е грозно и се чудя как да ги замаскираме, така че да не стоят грозни?Давайте идеи и решениея от опит!
Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 1
С мебели Simple Smile Най-лесно и сигурно
Друг вариант с гипскартон
Виж целия пост
# 2
Зависи от къде ще минат - по пода или по стената?
По пода . ясно как се маскират
По стената - мебели, кипсокартон  (напоследък много неща се изписаха а него), с който да оформите ниши, като етажерки, така че дефекта да стане ефект!
Виж целия пост
# 3
Всичките ни тръби са под браплота, който е доста голям. В две сладки шкафчета отдолу.
Хем красияо, хем практично Peace
Виж целия пост
# 4
Зависи от къде ще минат - по пода или по стената?
По пода . ясно как се маскират
По стената - мебели, кипсокартон  (напоследък много неща се изписаха а него), с който да оформите ниши, като етажерки, така че дефекта да стане ефект!

Това с етажерките ми хареса, като идея, но не мога да си го представя как точно би могло да стане, къде бих могла да видя снимки?
Виж целия пост
# 5
A снимки може ли Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Имам такава гарсониера. Купих я преустроена. Кухнята е направена в коридора, на мястото на вградения гардероб като буква Г. Водата идва и отива в банята. Бившата кухня е детска стая, балкона е усвоен и е нещо като зимна градина към хола. Сега умувам за преустройство на преходен двустаен, не мога да го измисля. Ще чета тук за идеи.
Виж целия пост
# 7
Тръбите минават по пода. Отгоре е ламинат. Кухнята е изнесена на терасата, която се вписва в хола чрез барплод.А бившата кухня е детска.
Виж целия пост
# 8
Не сме в гарсониера, но сложихме бокс в дневната Peace

Това червеното епътят на тръбите, около 5 метра е, всичко е вкопано: хоризонталните тръби в пода, отгоре е гранитогрес, а вертикалните са вкопани в стените, след това шпакловка и латекс, нищо не се вижда, зад шкафа с мивката стърчат изводите за нея и миялната, изглеждат така, както тези, при които не е правено преустройство  Peace
Виж целия пост
# 9
Апартамента на моя приятелка е преустроен така - кухнята е преместена в хола, а самата кухня е детска.
Тръбите са прикрити с гипскартон, нагоре е нещо като секция, въобще не се забелязват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия