Интимен гел - Dercome femme на Dr. Wolff или на Себамед?

  • 23 225
  • 86

Анкета

От коя марка сте доволни?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 13 май 2008, 08:50

Интересува ме от кой от двата интимни гела сте най-доволни?
Аз до сега ползвах Лактацид, но разбрах,че тези двата са по-добри и сега се колебая кой да си взема Flutter
Виж целия пост
# 1
Аз лично много рядко ползвам. Когато го правя - лактацид.
Но това е строго индивидуално, все пак средата, флората на всяка е различна, и правилния отговор можеш да установиш само ти  Peace
Виж целия пост
# 2
Себамед!!!  Peace
Виж целия пост
# 3
Моят сега е на привършване и съм решила да взема на Себамед, но този другия сега го чувам даже  newsm78  Embarassed
Виж целия пост
# 4
Аз до сега си ползвам все само Лактацид, но ми е привършване и се чудя, дали и аз да не тествам някакъв друг.  Thinking

katentze , ти от къде се нформира, че тези двата са по- добри ? 



Виж целия пост
# 5
На мен една лекарка ми беше казала, че Dercome femme бил много добър  Rolling Eyes
Аз лично ползвам Лактацид  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз до съм ползвала само Лактацид, но ми е привършване и се чудя, дали и аз да не тествам някакъв друг.  Thinking

katentze , ти от къде се нформира, че тези двата са по- добри ? 




Препоръчаха ми ги, а и те са медицинска козметика и би следвало да са по- качествени. Надявам се да е наистина така  Rolling Eyes
Реших да пусна анкета и да видя от коя марка има повече доволни, за да си реша коя по точно да взема и аз Wink
Виж целия пост
# 7
Реших да пусна анкета и да видя от коя марка има повече доволни, за да си реша коя по точно да взема и аз Wink

katentze, имаше много такива теми и с анкети също, резултатът - почти всяка втора жена ползва Лактацид.  Peace

Така че, ако зависи от резултатът в анкетата, какво да си купиш, то ще е Лактацид.  Wink

Ще се радвам да получа инфо и за другите две марки.  Grinning

Виж целия пост
# 8
Аз ползвах Лактацид, но гинеколожката ми каза, че Себамед е много по-добър и вече ползвам само него. Той е с разлрични видове PH според възрастта. За млади жени е с РН 3,8, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 9
Иля, аз искам да видя най-вече мненията им, ако са ги ползвали, ама със сигурност ще си взема един от двата.
Ето виж малко описание за Себамед, ако те интересува Grinning А за другия нямам никакво инфо...
ИНТИМЕН ДУШ-ГЕЛ БЕЗ АЛКАЛИ

Интимен душ гел Sebamed е средство за Вашата лична хигиена.
Употребява се ежедневно, дори и по време на менструалния цикъл.
Поддържа нормалното биологично състояние на Вашите интимни части и осигурява приятен аромат за Вашия личен комфорт.
Благодарение на своето рН 3,8 запазва естествената среда и е сигурна защитна бариера срещу вредни микроорганизми.
Съдържащият се натурален органичен тензид комплекс поддържа микрофлорния баланс и предпазва от бактерии и гъбички.
Интимният душ гел Sebamed помага да се запазят Вашите естествени защитни сили, за да сте винаги здрава.


Виж целия пост
# 10
А аз за Лактацид успях да намеря само това : Ежедневна хигиена повреме или след менструация, след сексуален контакт, след спортуване, през пубертета, в летните горещини.
Виж целия пост
# 11
Аз съм доволна от Лактацид. Whistling
Виж целия пост
# 12
Lactacyd Femina гел-емулсия е с pH 5.2. Тя помага за поддържането на естествената слабо кисела среда във влагалището, като засилва защитните механизми на организма в тази област. Препаратът е кремообразен, не съдържа сапун и е леко ароматизиран. Подходящ е за жени и момичета от всички възрасти.
Това е накратко за Лактацид  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз лично пробвах първо с лактацид и после с розовия на Нивея и колкото и да е невероятно с нивеята се чувствам по-добре. Но всичко си е индивидуално май.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Аз съм доволна от Лактацид. Whistling

Мелиса, а какъв друг си ползвала ?

Джей , тенкс за инфото.  Hug


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия