Кога жената изглежда най-женствена?

  • 7 190
  • 98
Според вас кое е нещото, което кара жената да изглежда най-добре, най-желана, най-стилна? Всичките процедури ли са необходими или е достатъчен някой  определен акцент, подчертаваш женствеността във всяка от нас?
Споделете  Hug
Виж целия пост
# 1
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Виж целия пост
# 2
Е, значи в момента изглеждам ужасно добре  newsm51 luvbed
Виж целия пост
# 3
Когато се чувства такава.
Виж целия пост
# 4
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Ей това е истината. Много точно казано.  bouquet Когато жената е в такова "състояние" има едно такова излъчване, един блясък в очите, които я правят неустоима.
Виж целия пост
# 5
Когато е гримирана възможно най-естествено, като е подчертала силните си черти. Когато е облякла нещо, което е съобразено с фигурата й. И най-вече - когато се държи естествено и е самата себе си.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Толкова е хубаво да си жена  newsm51
Виж целия пост
# 7
Супер е! И ние сме супер, защото на нас се крепи всичко! Пък мъжете нека си въобразяват, че те са силните ... Peace
Виж целия пост
# 8
Не знам, но като чета на какви неща се подлагат жените, за да са красиви. Нужно ли е всичко това? Или е просто течение, на което всяка от нас става подвластна? Имам предвид силиконов бюст...найл арт... Прави ли го жената заради себе си, или заради другите? Или това е дълбоко субективно при всяка по отделно?
Виж целия пост
# 9
По време на овулация. И има защо.
Виж целия пост
# 10
По време на овулация. И има защо.
hahaha thumbsup newsm62
Виж целия пост
# 11
Когато се чувства такава.
Не дрехите,бижутата и аксесоарите правят жената,а погледа и държанието.
Гледам да се поддържам такава,че да ми допадне това което видя в огледалото.
Оттук погледа ми го издава.
Нямам навика да се оглеждам в очите на другите.
Виж целия пост
# 12
Не знам, но като чета на какви неща се подлагат жените, за да са красиви. Нужно ли е всичко това? Или е просто течение, на което всяка от нас става подвластна? Имам предвид силиконов бюст...найл арт... Прави ли го жената заради себе си, или заради другите? Или това е дълбоко субективно при всяка по отделно?

Мисля, че тези неща като да си сложиш силикон или други работи се дължи на някакъв измислен бог знае кога и от кого критерий за женска красота. И винаги е имало и ще има жени, които се подлагат на рисковани неща, само и само да са красиви според тоя стандарт. Аз пък мисля, че когато една жена се чувства добре в кожата си и приема даденото й от природата, не би се подложила на това. За един човек не бива да се съди само по външността му.
Виж целия пост
# 13
Жената изглежда най-добре, когато е влюбена и щастлива Flutter Всичко друго е едно допълнение.
Да, така е. Когато  е влюбена, щастлива и желана и има блясък  в очите Wink
Виж целия пост
# 14
Влюбена и сресана  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия