проблем с подутина

  • 841
  • 6
Здравейте мили мами,

от няколко дни на единия крак, на ръба на бикините ми се поду от косъм, който явно се е обърнал. За 2 дни стана нещо грандиозно голямо, като буца с големината на орех - много болезнено.  #Crazy Препоръчаха ми промивки с Браунол и компреси с Ихтиол. Тази гадост се пукна вчера, но явно има нещо останало, защото все още се усеща като подутина.  В спешното ми казаха, че не им се иска да ме цепят, защото ще трябва упойка и после да се пият антибиотици, затова само да продължавам с компресите. Температура нямам. Притеснявам се главно, защото акушерът нещо се сдуха от това, което му обясних и каза, че ще помисли какво ще предприеме??? Някоя от вас преживяла ли е подобно нещо и ако да, налагало ли се е да се цепи?
Виж целия пост
# 1
Свари си тетра(смрадлика) и налагай компрес на подутината.
 Peace
Виж целия пост
# 2
Ставали са ми не чак токова големи. Но все са упорити и болезнени.
Виж целия пост
# 3
Майче, аз също съм имала подобно нещо на крака и само Ихтиол ме оправи. На няколко пъти се "чистеше", но се оправи. Остана само петънце, но не е толкова зле.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Слу4вало ми се е,но не с такава големина 4ак,с ихтиол сьм го налагала и винаги е изтеглял вси4ко Peace
Виж целия пост
# 5
Продължавай с ихтиола. Ако не те боли, значи гнойта е изтекла и да има подутина, не е страшно. Аз в пубертета имах такива проблеми, не от обърнат косъм, а някакви хормонални, но не ми се е случвало за един ден всичко да изтече. Докато изтича също много боли ( явно вече си разбрала).
Виж целия пост
# 6
Мерси на всички за подкрепата!  bouquet
Роска, какво да ти кажа, всеки месец по нещо...ама се успокоявам, че многото мина, по-малко остана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия