лека и удобна количка

  • 12 588
  • 54
Здравейте мами!

Дойде и моят ред да се чудя каква количка да изберем за нашето бебче.
Понеже аз съм дребничка 155 см и предполагам, че трябва да се спра на по-лек модел количка.
Вие какво мислите по този въпрос? Кои са според вас подходящите модели за нашия случай? Освен това бебка ще бъде лятно бебе, живот и здраве!

Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 1
Води се по килограмите на количката като почнете да избирате/търсите  Peace и щом ще бъде лятно бебче гледай дръжката на количката да може да се върти така ще ти е удобно и лесно да правиш сянка на детенце(т.е. да не му пече) Hug



Успех и леко раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 2
Може да избереш удобна лятна количка, с напълно легнала позиция на гръбчето. Единствения недостатък е, че бебето няма да е с лице към теб.
Леко раждане, здраво и красиво бебче! Hug
Виж тук:

http://www.babyplanetbg.com/index.php?m=320&category=124& … pc=124&lang=1
Виж целия пост
# 3
Има ужасно много теми за колички в НА ПАЗАР за леки, за тежки, за скъпи и за квит щещ....поразгледай ги....
Виж целия пост
# 4
Много ви благодаря за отговорите Hug.

Като поразгледах количките. Май се спрях на Peg Perego. Изглеждат ми удобни Peace.
Едно нещо обаче не ми стана ясно, защо в описанието на повечето колички пише с какво столче (кошница) за кола могат да се използват. Столчето (кошницата) не е ли само за кола newsm78?
Ние сигурно ще ползваме столче Maxi-Cosi, а то не е подходящо за Peg Perego.
И още едно въпросче, тази количка Aria OH completo - Peg Perego става ли за новородено Thinking?
Виж целия пост
# 5
Защото на много колички може да си закрепиш столчето от колата на количката, така например ако сте тръгнали на разходка а бебето спи в колата, може направо без да го разбутваш да го закрепиш на количката със кошницата а то да спи сладко, както и обратния вариант...но за мен това е подходящо само за къси бързи разходки...аз съм си на мнение, че столчетата за кола са си за кола, а не за разходки, шезлонги, спане в къщии т.н.....ариата няма легнало пълно положение и не е за новородено....
Виж целия пост
# 6
Аз също сам 160,и моя проблем беше същия.Когато тръгнах да си избирам трябваше да се замисля newsm78,че моето бебче ще хване и малко студени дни(роден е края на февруари),но пък идва и лято.купих си БЕРТОНИ,комбинирана с 2 коша.Единия за новородено,той е подвижен,и много практичен,ползвах го докато Жоро почна да сяда.Като се махне количката става лятна, има си и чадърче.аз много си я харесвам,лекичка  и удобна.
Виж целия пост
# 7
Angel Dust, a за новородено на Peg Perego коя количка може да се използва, но да е лекичка. Аз гледах в този сайт www.-spam081- и там не пише коя става за новородени бебчета.

 Hug

VENI2202, благодаря ти и за твоя отговор  bouquet.
Виж целия пост
# 8
Pliko P3 във вс си разновидности я пишат подходяща за новородени....
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3_15 ест е малко по-тежка от ария-та...но нама как...все пак е комбинирана....
Арията става, но ако първите 5-6 месеца я ползваш със стола за кола.....може би за това са я сложили в комбинирани колички...иначе си спада към така наречените летни тя.....всъщност наклона май й е около 30 градуса, някои майки го изравняват с одеалце и си я ползват, също ако бебето е повръщащо пък е добре да има наклон...та .....най-добре ползвалитея да се включат или пусни конкретно търсачка за нея...ще ти излезе достатъчно инфо.
Виж целия пост
# 9
Цвети е лятно бебе, моята количка е Play S4, взех си и столчето за кола, до шестия месец се возехме в него. За мен, най-добрия вариант е, коша да може да се окача на рамата, от колата директно на разходка. А и в началото бебенцата само спинкат, няма будене и разнасяне, като поотрасне малко, като е будно надигаш на по-висока степен и си гледка. Най-добре разгледай в някой детски магазин, там ще ти обяснят, кои колички стават за новородени.
Виж целия пост
# 10
А Рошко са във Варна ако не се лъжа...иди на място най-добре Wink
Виж целия пост
# 11
Освен това зависи и колко пари можеш да заделиш за количка.Според мен няма по-добро решение от комбинирана количка с кош за новородено и столче за кола.
Виж целия пост
# 12
Simple Smile А според мен коша за новородено е напълно излишен.....въпрос на мнение и предпочитание Wink това ест в случай, че количката има пълно легнало положение де......

Виж целия пост
# 13
И аз мисля като Angel_Dust  че коша за новодорено някой път е излишен и особенно при летните бебета ,затова аз мисля да взема количка комбинирана която да има напълно легнало положение на гръбчето
Виж целия пост
# 14
Angel Dust, a за новородено на Peg Perego коя количка може да се използва, но да е лекичка. Аз гледах в този сайт www.-spam081- и там не пише коя става за новородени бебчета.

  Peg Perego Pliko P3 Completo става за новородено Peace. Ние сме с такава количка от самото и раждане Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия