Болни сме-помогнете

  • 1 190
  • 10
Здравейте,от вчера сутринта детето има разстройство без никакви други оплаквания.Водих я при дежурната докторка в нашата поликлиника и ми изписа ентерол и лечебна хумана,каза детето да е на диета.Днес вдигна Т 37.9,давам й панадол,оризова вода и спазваме диетата.В аките вчера вечерта имаше слуз,и това много ме притесни,моля ви за съвети или поне да ме успокойте,че не нещо сериозно.Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Добре е да редуваш ентерол и хидрасек PeaceПравилно ти е казала лекарката,че детето трябва да спазва диета,хубаво е да го "оводняваш",а за температурата най-вероятно е някакъв вирус,но не е лошо утре да го заведеш да го види.
Бързо оздравяване желая!
Виж целия пост
# 2
Моята препоръка е да го заведеш утре на лекар. Това е сигурно новия вирус(грип)
който протича с разстройство ,температура и повръщане.Племенникът ми беше болен
от него ,без малко да го вкарат в болницата(поради обезводняване).

Бързо оздравяване
Виж целия пост
# 3
И според мен е вирусче, но не мога да кажа на къде ще се развие... Ако започне да кашля му давай чайче против пневмония, че много мои познати се разболяха от пневмония след прекарана вирусна инфекция...
Виж целия пост
# 4
Ако детенцето не е много отпаднало утре пак го заведи на лекар. Продължавай с диетата, и Ентерола. При нас добре действаше чай от шипка с малко захар. Стискам палци да се оправяте бързо  Hug
Виж целия пост
# 5
Вирус е. Ще му мине за 2-3 дни, спокойно. 37,9 не е никак висока Т, няма нужда да даваш антипирептици.
Виж целия пост
# 6
Сигурно е вирус.Дано по -бързо да се оправи детенцето.  Praynig
Виж целия пост
# 7
Дано не е същия вирус като този, който мъжа ми е лепнал. Той беше с разстройство,висока температура (стигна до 40.3), липса на апетит, гадене като хапне нещо. Мъжа ми не пожела да отиде на лекар и го лекувах аз.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви мами.Утре ще я заведа при педи.Иначе детето е весело,играе си,само вечерта беше кисела заради температурата.Бях се притеснила да не е някоя инфекция,защото като говорих с педи по телефона ми каза,че слуз в аките и температура е много опасно и се стига до болница и системи.Сега поне ще придрема малко поуспокоена докато не ни види лекарката утре.
Виж целия пост
# 9
Синът ми от петък е така.Лекарката ми каза че е от зъбите,и наистина вчера му излязоха 2та кучешки от долу.И момента е с лека температура.При вас може да е друго.
Виж целия пост
# 10
И ние го изкарахме цялото семейство. Бебка стигна до 39.9 температура. Давай Хидратин Алфа - соли и минерали - бебка й предписаха 1 прахче в 200 мл.вода за денонощие. Връща солния баланс на организма. Педиатърката каза, че ако го изпива - няма да се обезводни. Отделно тя пиеше много чай от  шипка съвсем леко подсладен. Ентерол задължително в доза, предписана от лекар - той не запича, а подобрява чревната флора. Хидрасек или Смекта за запичане - бебка от Смектата обаче повръща. Диета - задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия