А да пофаля една държавна институция може ли?

  • 937
  • 11
А именно Столичния инспекторат.  Наше село бе затънало в смрад и боклуци, контейнерите вечно преливаха,  вълците идваха от дъжд на вятър, градинката беше зарита от боклуци, нямаше и едно кошче, картинка. Мъжлето взе та пусна една жалбичка и още след няколко дни стана чудо, улиците бяха излизани, градинката също, вълците почнаха да наминават всеки ден, въобще картинката тотално се промени, да чукам на дърво.  Очевадно е, че  у нас народа требе да се ръчка, за да си върши работата.
Та основната идея на поста ми е: пишете им, не ги жалете!
Виж целия пост
# 1
Ти си подставено лице на Бойко Борисов. Това е ясно вече.
Виж целия пост
# 2
Да сменя ли заглавието? Пуснах го така, щото принципно съм на мнение, че добрите дела требе да се поощряват.  smile3521  А основната ми мисъл беше накрая.
Виж целия пост
# 3
За една седмица виждам втора похвала за софийска институция.
Проблясва ли нещо в тунела или е приближаващият влак?
Виж целия пост
# 4
За една седмица виждам втора похвала за софийска институция.


Верно? Аз пък си мислех, че пофалата ще е уникална.  Чия е другата?
Виж целия пост
# 5
http://bglog.net/BGLog/18675
Виж целия пост
# 6
На мойта жалба пък вече повече от месец не й се обръща внимание. Няма да ги хваля Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Кои са вълците, които започнаха да наминават всеки ден?
Виж целия пост
# 8
Кои са вълците, които започнаха да наминават всеки ден?
И аз това не го разбрах...
Пък аз още очаквам реакцията на Екоравновесие на моя сигнал за некастрирано куче в квартала. Откак се запролети, се заринахме в малки паленца. Убийствено сладки са, но като си представя какви мастии ще станат след 4-5 месеца Tired
Виж целия пост
# 9
Кои са вълците, които започнаха да наминават всеки ден?
И аз това не го разбрах...
Пък аз още очаквам реакцията на Екоравновесие на моя сигнал за некастрирано куче в квартала. Откак се запролети, се заринахме в малки паленца. Убийствено сладки са, но като си представя какви мастии ще станат след 4-5 месеца Tired
Споко, сигурно дотогава ще дойдат строителните работници от Виетнам, надявам се....
Виж целия пост
# 10
Кои са вълците, които започнаха да наминават всеки ден?
Това е Волф, фирмата която на концесия събира боклука на София
Виж целия пост
# 11
Да пофаля аз и Софийски районен съд. Издадоха съдебно решение за 5 дни при положения, че всички около мен твърдяха, че ще ми отнеме месец. Ако не беше високо гишето щях да 'цуна лелята.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия