За Chipolino "Pooky"

  • 3 563
  • 17
Здравейте майчета Hug
Обръщам се към Вас със следната молба.
Вече започнах да обикалям магазините информативно да видя кое, как, защо.
Много ми хареса моделът Пуки на Чиполино, но още на място ми се видя доста тясна количка, а и не много стабилна като че ли. Много лека и маневрена (а и това, че е с кош за кола също ме привлече, защото излиза около 350 лв. всичко), но както казах тесничка ми се вижда (като че ли към 5,6 месец вече няма да може да си спи бебчето удобно, а нашето живот и здраве зимата ще е на 4,5 месеца и като го пооблека повечко и одеалце дебеличко сложа newsm78) и имам чувството, че ще се "поразпадне" рано-рано. А и в нета има доста противоречиви мнения за този модел, но общо взето от 2006, 2007 г. А гледам, че пишеше, че има и нов модел вече 2008, което предполага, че би трябвало да са усъвършенствали малко качеството.
Моля тези от Вас, които наскоро да си взели този модел на Чиполино да ми помогнат с мнението си в избора ми, защото наистина много ми харесва като модел, а и е лека и компактна. Това за мен е важно, защото живеем на втория етаж и нямаме асансьор в блока и ще  трябва да катеря стълбите, барабар с бебе, количка и т.н.
Ще бъда благодарна и за мнения за други модели, които да са що годе на приемлива цена, леки и комбинирани, ще раждам август живот и здраве и мисля, че ще ми трябва повече зимата (но да не е със зимен кош отделно, че няма пък после къде да го държа). То май много са ми претенциите, но затова се обръщам към Вас, тъй като все ще има някоя мама в моето положение да даде съвет.
Още веднъж благодаря предварително.

ПП. Незнам дали темата ми е за тук, за което се извинявам Embarassed За толкова време не се научих май Blush
Виж целия пост
# 1
ние сме с такава количка, много е удобна и още не ние тясна, спинкаме в нея
Виж целия пост
# 2
това беше първоначално,което харесах,но и на мен ми се стори тесничка иначе е много хубава наистина,е така и не я взехме ама......избора накрая си е твой Peace
Виж целия пост
# 3
И аз съм се ориентирала към тази количка така,че ще следя темата с интерес!
Няколко приятелки на сестра ми имат такава и са много доволни,а и има всички необходими неща,лека е и компактна!
Виж целия пост
# 4
Ние сме с такава коли4ка,за сега сме много доволни.Не мисля,4е ще се разпадне рано Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
и ние сме с такава количка-наистина е много удобна и съм доволна Peace
Виж целия пост
# 6
Имам такава количка.Действително е много лека и маневрена.Нашата я разкатахме от сгъване и разгъване.Все ходим някъде с колата и мъкнем и нея.Използвах я някъде 7 месеца и не се е разпаднала,в идеално състояние е.Гледам,че много мамчета я купуват.Тук като тръгна на разходка е пълно с такива колички.Сега имам лятна на чиполино On road.Обаче е много тежка и няма нищо общо с пукито.
Виж целия пост
# 7
и ние сме с такава количка-наистина е много удобна и съм доволна Peace
И въобще не е тясна,къде къде по-тесни има  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам такава количка. Зимата като бяхме облечени с космонафтче беше тесничка.
Виж целия пост
# 9
Ние си взехме такава количка и все още я ползваме. Малкият заспиваше зимата в нея по време на разходка и не му е била тясна. Аз си я избрах основно защото беше много лека, а и е доста маневрена. Предимство е, че всичко без сенника може да се пере в автоматичната пералня и изсъхва бързо. Много пъти сме я сгъвали, но все още си е в добро състояние. Отдолу коша за багаж малко се  е поостъргал от слизане и качване по бордюри. Имаше само един недостатък. След около година ползване, някаква втулка се прецака на едното колело . След като три пъти направих опит да загубя въпросното колело, купихме нова втулка и решихме проблема. Всъщност такива неща могат да се очакват при условие, че сме изминали доста километри и все по разбити улици и тротоари.
Виж целия пост
# 10
имам такава, много съм доволна, а това че е по тясна е голям +, минава навсякъде
синът ми  е доста едричък, но му бе6е добре и за сън
Виж целия пост
# 11
И аз ще се радвам да чуя коментари, а защо не и да видя снимки на бебчета в тази количка, защото и аз към нея съм се ориентирала.
Виж целия пост
# 12
И на мен този модел ми допада. Лека, маневрена... Но, ако облека добре бебчо през зимата как ще е... Някои от вас пишат, че е била тесничка. Е, ще следя темата с интерес и аз.  Grinning
Виж целия пост
# 13
И на мен този модел ми допада. Лека, маневрена... Но, ако облека добре бебчо през зимата как ще е... Някои от вас пишат, че е била тесничка. Е, ще следя темата с интерес и аз.  Grinning

Точно зимата беше тесничка. Ръцете и стърчаха нагоре,че нямаше място къде да ги сложи до тялото Simple Smile
Виж целия пост
# 14
ние вече 2год. я ползваме и сме доволни.лека,маневрена и най-вече удобна.неможаж да разбера как не се събирате newsm78 ние сме 15кг.и се събираме не е тясна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия