Синът ми хвана ужасен грип . Някой минал ли е този проблем, да помогне!

  • 795
  • 2
Здравейте,
Синът ми вече 10 дена е болен. Болестта му започна само със силна  кашлица със храчки. На втория ден взе да вдига температура. На третия ден започнаха сополи. Аз взех мерки от самото начало като му давах панадол, и мукоплант. След като температурата не спря да спада след 3-тия ден го заведохме при докторката(Защото така се бяхме разбрали с нея). Там ни откриха Бронхит, за съжаление. Изписаха ни антибиотик Зинат. но тъй като синът ми отказаваще да го поеме,( смисъл 4е ние му го сипвахме насила в устата а той го повръщаше) на третия ден отидохме да ни изпишат нов. Сега пием Аугментин ве4е 3-ти ден и няма голяма промяна. Той все още кашля, сополи има въпреки че сменихме 2 вида капки, само температура поне не вдига.
ПОмогнете с някакъв съвет. Притеснявам се че от толкова продължителна кашлица може да има някакви последствия, за дробовете. Какво друго лечение да предприема или да чакам още действието на антибиотика?
Виж целия пост
# 1
Това,че не вдига температура е много добре. Хрема не минава по-рано от 7-8 дена. Докато има хрема, ще има и кашлица (заради секретите, които се стичат назад). Спокойно, най-важното е, че не вдига вече темп. Давай много течности и витамини.
Виж целия пост
# 2
Със същите симптоми е и дъщеря  ми.Няма край нито хремата нито кашлицата .Добре ,че не вдига температура .Обаче пък много се поти като спи -това дали е добре?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия