КаКвО МоМиЧеНцЕ бЯх, КаКъВ гЛиГаН сТаНах 5

  • 17 442
  • 347
                                              welcomeГлИгАнКи - СлАдУрАнКи[/color] welcome
                                                                               
                                                                                 

Тук сме ний събрани, глигани сладурани!   Animal Pig
Борим се с килцата, скубем си косата!  smile3511
Искаме глиганското в нас да променим и в момиченца пак да се преобразим!    smile3521 newsm03           
Затуй сме се събрали - подкрепа да си дадем, за да не се наядем!!!   smile3505
Гимнастика правим , newsm39                              
 диети, режими и всичко това, за да сме красиви
!
                                                                                 
                                                                   
                                                                                                5
                                                           
                                                   

                                                        smile3525ЕтО Ни И НаС smile3525
                                                       
                                                 ръст        сег. кг       цел.кг     прасец    бедро    ханш    талия


                           Линдита        173              73           64

                           Блонди          166              72           52

                           marchella       175             72,5         66              37           62        108       85

                           ekaterina       175             76           65

                           тарталета     176             81,1          75

                           Sky *****    164              56            48

                           Galia G.         161              89           67

                           DidiP              164            90            65            40            66          119       109

                           Zdravi4          158             80            55

                           мими_то        173             126          65
                           
                           Mystic

                           Mystake

                                            Hands ThumbsupКога е най-добре да започнем диета  Hands Thumbsup

                                                                       


                                                                           5 newsm25НеБлАгОпРиЯтНи МоМеНта: newsm25


 newsm251. През уикендите

   В почивните дни винаги се променя режимът на хранене. Човек се отпуска и си позволява да поеме повече храна.

 newsm252. При кардинална промяна в живота

  Обикновено съдбоносните събития са съпроводени със стрес и загуба на енергия. В такъв случай не бива да се лишавате от нормалното полагащо ви се количество храна.


 newsm253. След раздяла с интимния партньор

   Подобни ситуации са изпълнени със стрес и напрежение. Да започнете да гладувате в този момент е неподходящо.

 newsm254. Когато друг желае да гладувате

  Партньорът или околните вечно ви повтарят, че е време да отслабнете. При подобно отношение възприемате диетата като вид насилие върху личността ви. Едва ли тогава с цялото си сърце и душа ще се стремите към гладуване. Всяко нещо, което се прави насила, е неприятно. Дори е възможно да се разбунтувате несъзнателно и да започнете да ядете повече напук на другите.

 newsm255. При криза в отношенията с околните

   Ако вашия партньор току-що е съкратен от работа или баща ви е в болница, вие сте подтиснати и съзнанието ви е обсебено от неприятни мисли. Не започвайте диета, преди да се успокоите и да свърши семейната криза.



                                                                          5 newsm26БлАгОпРиЯтНи МоМеНтА newsm26:



 newsm261. Преди важно събитие

   Предстои ви тържество, на което искате да изглеждате добре. Може би имате среща със съучениците си от гимназията или пэк ще имате празненство в офиса. Това ще ви даде силна мотивация, за да се вталите и да направите тялото си стройно.

 newsm262. Когато сте получили хубава новина

  Досаттъчно е да ви съобщят, че ви повишават заплатата например. Добрите вести създават у вас позитивна нагласа, която е подходяща за успешна диета.

 newsm263.При купуване на нови дрехи

   Купете си блузи, панталони и поли, които да са по-малки с един номер от вашия размер. Гледайте ги и си мислете колко добре ще изглеждате в тях.

 newsm264. При промяна във външния вид

  Когато си направите нова прическа, имате чувството, че сте друг човек. Изпитвате повече увереност в себе си, имате по-високо самочувствие. Това е чудесен стимул за възстановяване на хубавата фигура.

 newsm265. При спокоен живот

   Когато нещата в службата ви или в интимните ви взаимоотношения вървят добре, вие сте подложени на съвсем малко стрес. Това ви дава възможност да съсредоточите цялата си енергия върху диетата.

                                                                            


Пожелавам на всички от такива , да се превърнем в такива!
                       
                                                                                           
                                                                                             smile3520ЗНАЙТЕ, ЧЕ: smile3520

                                                               


                                                                               Hug 1. " НАПРАВИХ" е дума за постижение;

                                                              Hug 2. "НЯМА" е дума за отстъпление;

                                                                               Hug  3. "МОЖЕХ" е дума за загуба;

                                                              Hug 4. "НЕ МОГА" е дума за неуспех;

                                                                               Hug 5. "МОГА" е дума за сила. А вие можете!!!
                                                                       
                               


                                                  Two HeartsУ   Two Hearts  С    Two Hearts П   Two Hearts  Е   Two Hearts  Х Two Hearts



Предишните теми

Kакво момиченце бях, какъв глиган станах! - Първа тема
Kакво момиченце бях, какъв глиган станах!-Втора тема
Kакво момиченце бях, какъв глиган станах!-Трета тема
Kакво момиченце бях, какъв глиган станах!-Четвърта тема




                     




Виж целия пост
# 1
Ха да изгрухтя първа.

Мими, страшни неща описваш. Съчувствам ти. Аз съм като теб - винаги си мисля за най-лошото и от самовнушение се разболявам. На всичките ти здравословни проблеми имаш и този мъж до себе си, който вместо да те подкрепя, те наранява. Нямам думи. Много ми е болно за теб и дано скоро има позитивно развитие!

Апропо описанията на болести и разни болежки в и-нет, съвсем наскоро четох, че не се препоръчва да се консултира човек за болест в и-нет. Пишеше даже, че четейки описанията по разни уж сериозни страници/ или даже енциклопедии, от една настинка и кашлица, те изкарват с рак на дробовете. Аз също така съм консултирала и-нет за болести и винаги намирах моите симптоми за най-лошите и нелечими болести. Но сега знам, че не само при мен. Изобщо трябва да се игнорира този вид самосимптомиране.

Аз огладнях вече, просто само за храна си мисля, как ще си сготвя ориз с риба и ще се наслаждавам. Дотук бях с чая.

Поздрави на всички.
Виж целия пост
# 2
Здравейте отново!
Да се запиша в новата тема.
Мими_то,благодаря за новата тема!
От сърце ти желая успех и те прегръщам! HugГоре главата и знай,че всичко ще се оправи!
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 3
И аз да изгрухтя трета Peace

За табличката имам скромна промяна от минус едно килце, ако ще се променя  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Мимко, объркала си ми размерите в таблицата  Crossing Arms 93 не съм била даже в началото. Пиши килограми в момента- 81.700  Peace
Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен, допивам си кафенцето и ви четох и там, и тук. Дано в новата тема сме по-сериозни някои от нас  Crazy
Мистик, и аз съм същата със симптомите и болестите. Затова вече гледам да не чета, ами си ходя на лекар и слушам само него, че иначе полудявам от мисли и самовнушения, ужасно е, но...  Tired
Тарти, ти като най-стриктна се обзаведе с допълнителни килограми  Joy
Аз съм 72 кг,  Crazy Embarassed, така килограмите ми стават точно 20 за сваляне  ooooh! Не ми се вярва да успея цели 20, но 15 са ми задължителни, срамота е  Twisted Evil Вчера бях стриктна, днес продължавам, да видим, ще се премеря другия понеделник. Така, че Мими, може да вземеша малко от Тарталетините кг и да го плеснеш на мен, нека се червя  Embarassed
Имаме си билети с Криско, ей сега си ги взех, на вас се похвалвам първо, на 1-ви юни се прибираме, на 2-ри сестра ми има РД, та ще сме заедно и ще останем до 30-ти юли, кеф, кеф, много се радвам  Party Party Party
Виж целия пост
# 6
Момичета,а може ли и аз да се самопоканя за среща в София?
Виж целия пост
# 7
На който му се гледат снимките от неделната среща, да заповяда.

Ето тук са снимките на Биба : Снимки от Биба (моля да не се чудите на идиотските ми физономии, поне смях да има в залата  Grinning )
А ето и на Вечерницата : СВ

Да поясня, че тези мургави улични музиканти бяха нашенци и рекох да ги "почерпя", та те за благодарност ми изсвириха "Лиляно Моме"  Laughing
Иначе от многото мадами, които щяха да идват, се оказахме 4 сериозни. Но пък беше супер весело.

Аз се наобядвах и сега ми е едно сънено.
Виж целия пост
# 8
страхотни снимки mystic и ви личи , че супер сте си си изкарали Party Party

мими_то

  bouquet за темичката Hug
Виж целия пост
# 9
Мистик, хубави снимки, но крайно недостатъчни  Simple Smile

Иренке, разбира се, стига Тарти да има време, тя все прелита за няколко секунди през София  Crossing Arms Ако не, може да се организираме други след това, както кажете  Hug
Виж целия пост
# 10
Уф, най -накрая оправих я тази тема!нещо нета ми се бъгва, та за това ми има поста сто пъти написан Crazy, пък не става да се изтрие, дава ми грешка!
давайте данни за табличката, докато е време! Peace
Изпих си очистителното, довечера съм на клизми Sick и утре стискайте палци и на краката Whistling Peace и не съм яла от обяд и няма да ям Tired
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета!
Мими, благодарско за хубавата новичка темичка!  newsm51 А утре ще стискаме палци всичко да е наред!
mystic много хубава форумска среща по женски! Благородно ви завиждам. Вижда се че добре сте си изкарали!
Блонди, като чета с какво вълнение разказваш как ще си дойдете и ще се видиш със сестра си направо настръхвам! Много познати емоции са това и за мен. И аз вчера разбрах, че майка ми която е в Гърция ще си идва на 1 юни за един месец, а сестра ми която е в Австралия ще си идва в началото на другия месец и съм много радостна. Ще прекараме много хубави моменти с най-близките за нас хора. Какъв по-хубав повод да се стегнем, за да изглеждаме добре. Така че сега отивам да тренирам!  newsm39
Виж целия пост
# 12
Галя, права си  Hug

Мими, стискам палци за утре, пий течности, да не ти прилошава, чай, вода, стига да може, де. После да кажеш, ще чакаме всички с нетърпение. Новините ще са добри, ще видиш  Hug

Аз днес съм на доматена супа, довечера на печена риба. Видях си килцата в табличката и направо  #Cussing out на себе си  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета,
Мислех да не пиша докато не се стегна, а само да чета, но реших все пка да се запиша в новата тема. Не ми се пише, защото само плюскам и дебелея - качила съм 2кг. Голяма срам Embarassed Проблема е психически, много ми е криво и смотано и се чувствам по-зле от всякога.
Гледам и други имат проблеми/Мими Hug/ - моля се да се разрешат, а някои са среиозни и слабеят - браво, много се гордея с вас.
Та така, сега ви оставям. Много цунки на всикчи Hug
Виж целия пост
# 14
Здравейте, момичета!

Блонди, ти на 09.04 не си успяла да идеш в Париж, но пък аз точно на тази дата за пръв път зърнах Айфеловата кула  Party. Пускам ви снимки, току-що ги свалих от фотоапарата си:
http://vanessajo.multiply.com/photos/album/9/Eiffel_Tower#

Аз устисках на многото сладки изкушения, които предлагат френските пекарни, заобикалях отдалеч количките със всякакви сладости  Laughing - иначе щях да се върна търкаляйки се  Joy
Е, вярно че наблегнах на бира, фр. сирена, пици и омлети, но не се чувствам гузна - много вкусни бяха!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия