Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи?

  • 2 140
  • 11
въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има
Виж целия пост
# 1
да правих януари месец ,намалих цените повечето на покупни цени ,но не всички . Успех имах и то голям, но най голям ще имаш ако си продавате вие !
Виж целия пост
# 2
Сори, аз не съм търговец, но се интересувам каквие точно дрехи искаш да ликвидираш... Бих искала да си купя нещичко...
Виж целия пост
# 3
Ммм да, най-добре покани съфорумките и няма да имаш нужда от надписи и срокове.
Виж целия пост
# 4
ок като я направя ще ви информирам Winkдо 2 дни
Виж целия пост
# 5
ми направих ликвидацията на детски дрешки
Виж целия пост
# 6
въпроса е към търговците.Правили ли сте ликвидация на магазин за дрехи и в какво се е изразявала тя?намалили сте цените с проценти или..?пише ли се нещо срок на витрината?нали при намаленията има
задътлжително трябва да имаш дата от-до, ако намаляваш стоките трябва да е написано кои стоки  и от каква цена на каква стават. Има глоби ако минат на порверка за това най-добре се обади на потребителите да ти кажат най-точно
Виж целия пост
# 7
прекрасно, сега дай малко повече инфо, къде се намира магазина ти, какво по-точно се предлага в него, за какви възрастови групи, ценови диапазон и мисля, че много скоро ще реализираш стоката си.  Peace
Виж целия пост
# 8
ми направих ликвидацията на детски дрешки
ми кажи адреса и ще дойдем
Виж целия пост
# 9
По закон трябва да има мято в магазина на което да обявиш,че правиш намаление,ликвидация или каквото си решила.На всеки артикул задължително трябва да има старата и новата цена.Срокът за обявената ликвидация също е задължителен(от__до__).Ако не успееш да разпродадеш всичко в посочения срок,трябва да коригираш написаното.
Виж целия пост
# 10
ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.
Виж целия пост
# 11
ИНТЕРЕСНО МИ Е  и за тези кошове които ги правят обикновнно  в магазините и вътре има намалени стоки.как се процедира.хем са намалени,хем не пише никъде по витрината че има намаление.

Хем подлежат на санкция,ако бъдат проверени от съответните органи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия