Прясно мляко - кога?

  • 1 372
  • 25
Мили мами, кога започнахте да давате прясно мляко на децата си? Споделете, имаше ли реакции и т. н.
Виж целия пост
# 1
Препоръчва се след годинката.Аз дадох към 1г и 2-3 месеца.
Виж целия пост
# 2
след 1 годинка и то заради мляко с грис, с ориз и т.н.
Виж целия пост
# 3
Аз му давам млякото с бисквити,или както вече казват мамите с гриз и ориз.Веднъж му го давах в шишето,а той изобщо не пожела да го вкуси,а аз кисело да не чуе,повръща го.
Виж целия пост
# 4
За първи път дадох прясно мляко след 1 годинка.
В началото давах пр.мляко като кремче с нишесте.
Сега най-често правя попара с пр.мляко.
Виж целия пост
# 5
И аз слагам в грис и в кремчетата. Имам предвид в чист вид.
Виж целия пост
# 6
Пробвах да дам след навършване на 1,5 години, но така и не и хареса това мляко. Кисело много обича, но прясно  Sick
Виж целия пост
# 7
Прясно мляко дадох след 1годинка.Първо в кремче,после така,но го пиеше само в началото,а сега не.Ядем го само на кремче. Peace
Виж целия пост
# 8
Синът ми получи първата си глътка прясно мляко на 1 г. и 1 месец.

От тогава е голям фен на млякото, във всичките му форми.
Виж целия пост
# 9
Още не пие прясно мляко. Пробвала съм да му давам кремчета направени с такова, но той ги отказва категорично.
Виж целия пост
# 10
Доста след годинката (почти 2г) дадох прясно мляко на Дияна. Тя харесва и прясно и кисело, по скоро е фенка на прясното. За голяма разлика от майка си Simple Smile
Виж целия пост
# 11
След годинка, правя им кремчета, мляко с ориз, иначе чисто прясно мляко не съм давала, защото вечер си пият АМ.
Виж целия пост
# 12
Дадох и малко след годинката. Пробвах да и давам АМ първо, но не искаше да го помирише Sick(може би защото беше на кърма). Правя й прясно мляко с бисквити, много обича!
Виж целия пост
# 13
Моя още не пие чисто пр.мляко , иначе почнах да го ползвам малко преди да навърши годинка(11м) за направата на грис, кремчета и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 14
Пробвах да дам след навършване на 1,5 години, но така и не и хареса това мляко. Кисело много обича, но прясно  Sick
И ние така не го харесва  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия