Какъв сватбен подарък за младоженци,които ще живеят в чужбина?

  • 8 168
  • 40
Мили мами искам малко помощ от вас.Мой много близък роднина ще се жени другия месец.Той живее  и работи от три години в Испания, и сега ще се връщат с половинката си за един месец в България и ще правят сватба и след това пак ще се връщат да живеят в Испания.Какво по оригинално мага да им подаря, в предвид, че няма да могат да носят много багаж по литищата, а искам да си го вземат там?Давайте идеи  Hug
Виж целия пост
# 1
На твое място бих му се обадила,питам директно от какво имат нужда и купувам.Другият вариант е пари Peace,едно младо семейство винаги има нужда от средства,аз процедирам така когато ме канят на сватба.
Виж целия пост
# 2
подари им уикенд някъде или най-травиално пари Wink
Виж целия пост
# 3
Аз ги питах какво искат но те отговориха-нищо.Естествено и пари ще им дам ,но ми се искаше да имат някакъв хубав спомен от нашето семейство.
Виж целия пост
# 4
От личен опит мога да споделя, че нито един подарък не сме си взели в Германия където живее ме, макар всичките да ни харесаха, единствено парите си донесохме и тук си купихме каквото ни трябваше или искахме и така си спомняме постоянно за хората, които са ни ги дали. А за подаръците останали в БГ вече едва си спомняме какви са, от кого са и къде сме ги прибрали, за съжаление е така.
Така че, колкото и не оригинално да е, подари пари, с които младоженците да си изберат това което искат и да си спомнят за вашето семейство.
Виж целия пост
# 5
Глинен комплект за греена ракия....нека като се прибере в Испания не забравя от къде е!
И плик с ваучер който да изхарчат където и за каквото поискат!
Пари на ръка е грозно.
И весела сватба! Wink
Виж целия пост
# 6
Ами може една хубава икона...даже и не етжи много и може да си я вземат с тях.
Виж целия пост
# 7
ПАРИЧКИ !!!!!!!!!!!!!!В плик.Всякакви други доводи ,ми звучат несериозно.Има ли някой ,който не знае ,какво искат младите?




Виж целия пост
# 8
Глинен комплект за греена ракия....нека като се прибере в Испания не забравя от къде е!
И плик с ваучер който да изхарчат където и за каквото поискат!
Пари на ръка е грозно.
И весела сватба! Wink

 Пари на ръка не е грозно,а практично. Wink
Виж целия пост
# 9
Ами да ви кажа,че те имат разлика във възраста си близо 20г.(което всъщност не е от значение,защото пак трябва нещо да се подари),а пък и те изкарват добри пари мисля там, за да водят нормален начин на живот,така че и от пари нямат много спешна нужда.Мислех си и аз за някаква икона,или нещо сребърно  по поръчка-от рода на ръчно изработена поткова с техните имена или нещо подобно,но незнам къде да я поръчам.Ако някой е поръчвал такива неща от стомана,ковано желязо или сребро ще се радвам да сподели.
Виж целия пост
# 10
Не мисля, че иконата е универсален подарък. Хората може да не са вярващи. Аз бих подарила ваучер за СПА-процедури за двама - хем практично, хем релаксиращо, хем прелюдия към медения месец:)
Виж целия пост
# 11
Не създавайте грижи на хорицата, представете си как ще имат 10 икони, 20 гювечета и 50 албума..
Дайте им парички, да са доволни всички. Mr. Green
Знам какво говоря, омъжих се два месеца преди да замина и съм благодарна, че не ме заринаха с вещи, които не ми трябват и не бих могла да пренеса, дори и да искам.


П.П. На Коледа свекърва ми ми подари дърворезба.. Чудесно, но тежи над 3 кг. и заема 1/3 от куфара. Crossing Arms
Виж целия пост
# 12

 Най-подходящият сватбен подарък който ни направиха беше страхотен куфар с вилици, лъжици и ножове.Пренесахме го лесно в чужбина, върши ни страхотна работа и ни напомня постоянно за мили и обичани хора!
Виж целия пост
# 13
Биляна ,предполагам това го даваш като идея за подарък.
За мен това не е много удачен вариант.Все пак хората имат различни вкусове-това което се харесва на мен,на тях може да не се хареса.Другото неудобство на такъв подарък е,че е тежък, а те трябва да го сложат в куфарите си все пак.Ето ти си справила,но пък не знаем каква е ситуацията при тях.
Това с иконата не е лоша идея,но пък може да не са религиозни,кой ги знае.
Спа-ваучерът звучи най- добре,но пак не знаем с колко време разполагат в България и дали това ще им се вмести в програмата.
И остава последният вариант-пари.Авторката спомена ,че хората са заможни.Това няма никакво значение.Това е универсален подарък.С получените пари в Испания ще си купят нещо за спомен .
Хем ще е по техния вкус,хем им е спомен  хем не им е било трудно да го пренесат.
Виж целия пост
# 14
аз пък си донесох и иконите, и картините  Crossing Arms вкусовете вярно са различни, но на всичките картини им намерих тяхно си място. това исках да ни подаряват и хората се съобразиха. сега в дома си имам прекрасни картини, които са и прекрасни спомени. две мои приятелки ме помолиха тогава да отида с тях като купуват, защото не бяха сигурни дали ще харесам избора им, но беше излишно - избраното ми хареса. останалите хора бяха избирали сами, но нямаше издънки  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия