С какво се обли4ате суетни мами?

  • 688
  • 6
Здравеите мили мами искам да ви питам как вьрвите обле4ени в ежедневието?Защото аз сьм много суетна и винаги се 4удя с какво да излезна обле4ена.А пьк и работя в един магазин за елегантни женски дрехи и половината ми заплата отива там...но пьк поне знам 4е са ка4ествени дрехите... Winkмоита шефка ги взима от заводите шити за износ и са на много прили4ни цени newsm10 направо с неините дрехи с това ка4ество би трябвало да е на витошка но тя малко се е покрила но обли4а само бизнес дами и си ни знаят магазин4ето....ооооххх аз малко се отплеснах newsm78 та мисьлта ми е как вьрвите обле4ени?МЕРСИ.....
Виж целия пост
# 1
 newsm78
Виж целия пост
# 2
В повечето случаи - елегантно, дори понякога повече, отколкото е необходимо за възрастта ми. Високи обувки с тънко токче, пола с дължина около или под коляното, но имам и късички, по-рядко дънки, сега като дойде топлото време съвсем ще ги забравя до есента. Харесвам късите, вталени сака, редувам няколко в черно, отдолу слагам някакъв топ, обикновено също е в черно, но има някакъв акцент - камъчета, бродерия, нещо такова. Марки засега се въздържам да споменавам, че обикновено в такива случаи настъпват полемики.
Иначе темата малко ми звучи като реклама на въпросното магазинче за елегантни женски дрехи.
Виж целия пост
# 3
С дрехи.
Виж целия пост
# 4

Виж целия пост
# 5
Неграмотно и безмислено написано .Каква ли е целта на темата  newsm78
Виж целия пост
# 6
Неграмотно и безмислено написано .Каква ли е целта на темата  newsm78

Да бъде заключена  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия