Дали е от страх

  • 1 327
  • 31
Моята бебка я къпем без проблем- радва се на водата.Обаче в момента в който я завием в хавлиятя започва ужасен рев и крясъци,като махнем хавлията пак е мир и спокойствие.Според вас може ли да сме я наплашили нещо и как да се оправим? Tired
Виж целия пост
# 1
Просто й харесва да няма по себе си дрехи, хавлии, нейните минути свобода да е гола. Не вярвам да сте я уплашили, синът ми реагира по същия начин, обличането след баня е кошмар.
Виж целия пост
# 2
Надявам се да е така! Shocked
Виж целия пост
# 3
Всички бебета обичат да са голи. Не се притеснявай. Дъщеря ми реагира по същия начин при обличане, а когато я съблека настава такава дива радост, че сърцето ми се пълни Laughing.
Виж целия пост
# 4
Да, и при нас обличането след баня беше кошмар, наистина бебчетата мнооооого обичат да са голички, спокойно, имай търпение, ще отмине, просто я оставяй когато имаш възможност да си поритка голичка колкото можеш повече  Grinning  Просто за момента плачът е единственият и начин да ти покаже, че и е неприятно да е с дрехи, пък и идва лято, ще седите по пампа толкова време  Mr. Green  Ние сме вече на година и 10 месеца, но все още полудява от кеф, като я пусна да тичка по голо дупе и после пада малко борба, като почнем да се обличаме, все с караница да стои мирно, поне докато се облечем  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Всички бебета обичат да са голи. Не се притеснявай. Дъщеря ми реагира по същия начин при обличане, а когато я съблека настава такава дива радост, че сърцето ми се пълни Laughing.
Точно така, Алекс е същият. Особено като махна памперса, колкото и да му се спи вечер, например, просто побеснява. Много му харесва. И той не търпи хавлията.
Виж целия пост
# 6
Просто й харесва да няма по себе си дрехи, хавлии, нейните минути свобода да е гола. Не вярвам да сте я уплашили, синът ми реагира по същия начин, обличането след баня е кошмар.
Дааа,всички бебета които познавам обожават да стоят голи newsm32 Peace
Сина ми ако имаше как и навън да излиза гол щеше да е много щастлив hahaha
Виж целия пост
# 7
И при нас е така. Обличането след баня си е една, по-точно две малки войни Joy
Виж целия пост
# 8
Напълно нормално моето момиченце беше по същият начин.Всички бебоци се чустват много добре голички.Не се притеснявай. Peace
Виж целия пост
# 9
И моят син беше така до 3-3 месеца. Ревеше и пищеше след като го извадим от водата и започнем да го обличаме все едно го колим. В един момент спря за наше щастие. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Това е протест срещу "края на банята". Като я отвиете сигурно си мисли, че чипкането ще започне наново.
Виж целия пост
# 11
И моята бебка е така. Докато сме във водата е дива радост, а като се увиеме в хавлийката и тя започва да плаче. След това като я изсуша и легне голичка на масата за масажи и гимнастика пак настава дива радост в къщи. И после докато се облечеме пак е много кисела.




Виж целия пост
# 12
Синът ми по същия начин след баня,дори след смяна на памперса като трябва да го обличам настъпва борба голяма,така че не се притеснявай когато са голички се чувстват свободни,а ние пък мамите им я нарушаваме,тръгнали да ги обличаме Laughing Hug
Виж целия пост
# 13
И според мен, както baibibi е казала, това е протест срещу раздялата с пличкането и водата. Имахме го и ние този пероид. Сега вече знае, че след това идва ред на мякото и не плаче повече за банята.
Виж целия пост
# 14
Това е протест срещу "края на банята". Като я отвиете сигурно си мисли, че чипкането ще започне наново.

Малеее моя само да го вдигна от коритото и баща му да го завие в хавлията и става олелия.. рев, сълзи и няма успокояване.. ми ще му се да си се къпе още. Пък тъгна ли да му слагам памперса.. ужас пищи все едно го колям
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия