Нова цена на дизеловото гориво

  • 1 389
  • 17
Момичета от вчера до днес дизеловото гориво скочи с 10 ст. Ако някой успее да си зареди на старата цена ще е на далавера.
Виж целия пост
# 1
А бензина как е?Аз вчера зареждах,но нямам навика да гледам колко е.
Тия почват да се уливат вече.
Виж целия пост
# 2
Петрола снощи добил рекордна цена за барел. А иначе дизела не поскъпва за сефте.
Виж целия пост
# 3
Бензина вчера беше на цена за литър 2.11лв., а днес е 2,13лв.
Винаги цената скача, когато аз трябва да ходя да зареждам!  Tired
Виж целия пост
# 4
Не само на дизела а и на бензина и на метана и на газта. На някои повишението не е от вчера, но има ли значение все си е повишение.
Виж целия пост
# 5
То повишението е от вчера с 0,05 лв и днес пак с 0,05лв на литър.
Виж целия пост
# 6
Че те не  се спряха,почвам да събирам за кон вече. Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
А, той щото конят не ще гориво...
Виж целия пост
# 8
От тук може да следите кога ще се вдигне цената:
http://www.lukoil.bg/
Виж целия пост
# 9
Е това вече на нищо не прилича  #Cussing out моята харчи 15 на 100, ако знаех поне да заредя вчера  Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
А, той щото конят не ще гориво...
Ъм ,май по-евтина ще ми е поддръжката,пък и ще отърва винетката и ГО Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Последните пъти като зареждам, дизелът все е над 2,40. Накъде още ще скача?
Виж целия пост
# 12
Aми много просто - масово вече се карат печки (дизели), все по-малко се купуват бензинови автомобили. Така е в Европа, така е и в България. От един литър петрол се извлича точно определено количество нафта и бензин. Вече търсенето на нафтата се увеличава, а на бензина намалява. Това налага увеличаването на добив на нафта, а както се сещате поради това нафтата ще се увеличава като цена, а бензина ще намалява (все по-малко ще се търси). Е на мен ли да ми е гадно, че карам лада? Laughing
Виж целия пост
# 13
Е на мен ли да ми е гадно, че карам лада? Laughing

Ами зависи колко ти гори!!  Joy
Виж целия пост
# 14
бензина си държи цифра 2.15 на ОМВ,затова се принудих да си сложа газова там газта поне е 1.04,а и аз по цял ден карам градско не ми мърда 60км,и нон стоп менят цените,сега съм на газ и разходите ми паднаха на половина.Уредбата ми излезе 450лв всичко,монтаж,части и 24 лв за паспорт,карам вече така 3 месеца и няма нищо страшно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия