Странични ефекти от Клостилбегит

  • 10 968
  • 28
Здравейте мацки, пак съм аз да ви дотягам с моите проблеми. Искам да попитам някоя от вас като е пила Клостилбегита дали е имала някакви странични ефекти, и ако е имала какво е направила и след колко време е отшумяло. При мен какво стана: пия вече 3-ти месец Клост. и от няколко дена кожата на корема, ханша и бедрата започна да ми изсъхва, да ме опъва и сърби. Ходих до аптеката и си взех Джонсън бебе олио обаче пак нямаше ефект. Вчера пак ходих и им показах на момичетата в аптеката на какво ми е заприличала кожата, казах че съм забелязала когато пия Клост. и така става и направо полудявам от сърбеш- абе то се люпиш като гущер. И накрая ми дадоха на д-р Тайс някакво мазило което било противоалергично и успокоително. Наистина има ефект. Другото което искам да попитам е: след колко време организма се изчиства от тия лекарства? newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравейте мацки, пак съм аз да ви дотягам с моите проблеми. Искам да попитам някоя от вас като е пила Клостилбегита дали е имала някакви странични ефекти, и ако е имала какво е направила и след колко време е отшумяло. При мен какво стана: пия вече 3-ти месец Клост. и от няколко дена кожата на корема, ханша и бедрата започна да ми изсъхва, да ме опъва и сърби. Ходих до аптеката и си взех Джонсън бебе олио обаче пак нямаше ефект. Вчера пак ходих и им показах на момичетата в аптеката на какво ми е заприличала кожата, казах че съм забелязала когато пия Клост. и така става и направо полудявам от сърбеш- абе то се люпиш като гущер. И накрая ми дадоха на д-р Тайс някакво мазило което било противоалергично и успокоително. Наистина има ефект. Другото което искам да попитам е: след колко време организма се изчиства от тия лекарства? newsm78

При мен страни4ните ефекти са,4е съм много,ама много изнервена,раздразнителна и все на пла4 ме избива Cry
Виж целия пост
# 2
bilyana44 аз съм пила клостилбегит 6 месеца подред и нямах такива оплаквания. На мен по принцип ми е суха кожата и всеки ден си я мажа с кремове и може би затова не съм забелязала подобно нещо. Ама пък сърбежи нямам..... newsm78 незнам от какво е получава при теб.
Виж целия пост
# 3
направо е необяснимо гадно но нали ви казвам благодарение на това мазило ми е много добре и спокойно. Като четох в листовката и пише като странични ефехти - дерматит - да се появи и е точно това. Е поне за моя радост  Grinning ще спирам с клост. защото така ми каза доки. Трябва да почина известно време, понеже не било хубаво да се приема повече от 3 месеца. Апа да се надяваме и най - накрая да стане  baby_neutral
Виж целия пост
# 4
При мен имаше зрителни смущения, ефект като в дискотека.
Със спирането отшумяват и страничните явления.
Организмът се изчиства за 24 часа след последното хапче.
Виж целия пост
# 5
дано по- бързо ми се мехне това от главата. А може ли още нещо да попитам? Къде е тоя д-р Кацаров? Непрекъснато чета за него а не виждам адреса и тел. Аз иначе хода при Колицова в Шейново и съм доволна от нея, но ще трябва да се обърнем към уролог заради варикоцелето, което е под съмнение. 50%/50% това ни е спермограмата и пише че има съмнение за варикоцеле, да се посети андролог.Някой да ме насочи обаче да е останала с добри резултати.Явно е че при мен няма проблем. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
при мен имаше само напълняване.
Виж целия пост
# 7
И при мен имаше силни зрителни смущения,но отшумяха веднага щом го спрях Peace
А напълнях драстично следващия месец Wink
Виж целия пост
# 8
при мен напълняване няма. само където кожата ми се цепи от сухота. но и това ще преглътна.  А момичета можете ли да ми кажете при подвижност на сперматозоиди около 40% има ли голама вероятност като се направи инсеминация и да бъде сполучлива? и ако може някоя да ми обясни малко по - подробно за инсеминацията как става точни и дали ще трябва да лежа след това? newsm78
Виж целия пост
# 9
Биляна,има значение цялата спермограма,не само подвижността Peace
За инсеминациите има закована тема и там е обяснено всичко много подробно Wink
С две думи -след проследяване ,около деня на овулацията в матката се поставя чрез тънка тръбичка обработения материал,лежиш около 20 мин и това е всичко Wink
Виж целия пост
# 10
много съм ти благодарна за отговора. а док. избира част от материала и ми го слага така ли . ох много съм тъпа newsm78
Виж целия пост
# 11
това значи че после спокойно мога да си отида на работа нали. аз и без друго съм в офис така че нямам тежка работа и нищо тежко не вдигам. стискайте ми палци моля  newsm17
Виж целия пост
# 12
Погледни тези два адреса:
http://www.invitro-bg.com/display.php?page=m2
http://www.ivf.bg/?p=91
Ако напишеш "инсеминация" в Google ще излязат много адреси.
Прегледай и закованата тема за Инсеминациите, както е казала shine_on75 ,
за да ти се изяснят нещата.

Успех !
Виж целия пост
# 13
Док обработва материала-промива се,отстраняват се някои съставки на еякулата.
След това можеш да отидеш на работа,но без физически натоварвания и вдигане на тежести Wink
Стискаме палци Hug
Виж целия пост
# 14
Здравей Биляна! Все едно виждам себе си преди две години! Ходех при същата докторка  Колицова - същата спермограма - 50% подвижни 50% не. И тя ми казва - за сега мъжа ти ще го оставиме на спокойствие! Тебе ще те наблюдавам! И така - хормони - ОК!, цветна снимка - проходими тръби! Следва - стимулация - Клостилбегит! После инсе - предлага ми да пробваме първо с необработен материал - не си го и помисляй! Аз отказах, само дето за обработка на материала ме праща в Репробиомед -  и какво следва тичаме като луди да донесеме материала навреме, а тя после ме оставя да вися пред вратата и преглежда три-четири пациентки преди да ме вземе за инсе! И инсето е неуспешно естествено! Малко в страни от въпроса ти за Клостила - после ще ти кажа за него! Обаче като прочетох къде ходиш, направо се вбесих - защо докторката не обърна внимание на мъжа ти???  Защо моя не го насочи към уролог преди две години? При нас се оказа, че е трябвало много отдавна да се вземат мерки и после да ме стимулират!!! Сега мъжа ми е три месеца на инжекции,  а може и до инвитро да стигнем! Да не говорим за последствията, който вече търпя!

При мен - след Клостила -  зрителни смущения - по време на приема, две миоми, киста - следва лапароскопия, а сега съмнение за ендометриоза - подпомогната от приема на този медикамент!!!

Това е - съжалявам ако съм те обезпокоила, но аз безкрайно съжалявам, че си изгубих времето в Шейново! Там се раждат бебета, но не са специалисти по лечение на стерилитет!

Иначе, както всички са ти писали прочети всички теми в Проблемното и ако още имаш въпроси - разбира се ще ти отговорим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия