Абитуриентски бал -8

  • 14 888
  • 294
Темата за съвети ,идеи ,помощ на настоящите абитуриенти и
темата за спомени и снимки на абитуриенти от минали години Simple Smile







Виж целия пост
# 1
хубава тема   bouquet
Виж целия пост
# 2
Първааааааааааа  Party

Ейййй elitsssa браво бе моме.
Ми ти от на Мишката по-хубава тема направи  Rolling Eyes Peace
Браво,браво.

Айде заемай се с бойната задача от тук нататък   bouquet
Виж целия пост
# 3
Еми добре няма проблем Simple Smile Аз напоследък имам малко повече време ,защото се справих успешно с предварителните изпити Wink при вас как минаха и ако не са още къде смятате да кандидатствате:)
Виж целия пост
# 4
Ами аз по принцип искам да уча в Тракийския университет в Стара Загора.
В събота ми е предварителният изпит и съм адски стресирана,защото едва миналата седмица започнах да се занимавам с нещото наречено-езикова култура и ми е малко трудно.
И така...притеснена съм,уж уча,ама имам усещането,че ще се изложа. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Пожелавам ти успех и стискам палци Wink и аз мног осе притеснявах ,но се указа,че в УНСС изкарах много добра оценка Wink
Та сега имам време да помисля и за бал и прически Simple Smile
Виж целия пост
# 6
elitsssa  браво на теб  Hug а на Лорън ще стискаме палци...аз пък да ви се похваля вече се записах и сега ще имам време да си подготвя бала и да си до накупя всичко,което ми трябва  Whistling
Виж целия пост
# 7
elitsssa  браво на теб  Hug а на Лорън ще стискаме палци...аз пък да ви се похваля вече се записах и сега ще имам време да си подготвя бала и да си до накупя всичко,което ми трябва  Whistling
Уау найстина ли  Shocked
Браво на теб.Честито.  bouquet
Е за това вече си струва да се почерпи  Crazy
Къде си се записала?И не е ли малко рано?
Виж целия пост
# 8
Пожелавам ти успех и стискам палци Wink и аз мног осе притеснявах ,но се указа,че в УНСС изкарах много добра оценка Wink
Та сега имам време да помисля и за бал и прически Simple Smile

  Честита нова тема!Каква оценка изкара ?


Взех да се притеснявам ,че нямам кавалер според вас задължително ли е?
Виж целия пост
# 9
Лорън изпитите ми бяха декември така че не е рано ...записах се в Англия в Coventry University
Виж целия пост
# 10
Аууу браво на теб.
Ама не трябва ли да държиш първо SAT,който предстой.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
ами за англия искат само TOEFL , но аз и  SAT държах на 3 декември 2007, защото иначе става малко късно и се изпускат сроковете
Виж целия пост
# 12
ICE_89 имам 6.00 по география

А иначе за кавалер да не ти пука Simple Smile Браво ^DeNiAl^ в  Англия наистина е добро образованието
Виж целия пост
# 13
хей,браво на denial-аз също отлитам само че надявам се за холандия-хага,там ще уча европеистика-но няма да се отплесвам за учене и без това е страшно-някой ако може ще ми каже ли горе-долу колко парички е дал или е готов да даде за бижута.че сега тръгвам за тях и да знам как да се подготвя ориентировачно
Виж целия пост
# 14
 libellen мерси... ще стискаме палци и тебе да приемат. А относно бижуто много зависи какво ще е ... имитация, сварофски, сребро,злато... Wink аз лично смятам да дам не повече от 100лв за някоя ефектна имитация
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия