Матиращ крем за лице или основа за грим...

  • 6 748
  • 12
Понеже съм невежа в това отношение, не съм ползвала досега нита основа за грим / незнам и какво представлява  Embarassed / , нито матиращ крем       /кожата ми е мазна в Т зоната / , по съвет на една съфорумка  Hug искам да се ориентирам към един от двата вариянта и ви моля за ПОМОЩ!

  bouquet          bouquet               bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам ето това http://www.bioderma.com/en/the-products/what-s-new/product//151.html
Моята също е смесена и съм доволна от него  Peace
Виж целия пост
# 2
  bouquet

Благодаря

  bouquet
Виж целия пост
# 3
La Roche-Posay - Effalar ползвам аз и съм доволна. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз съм много доволна от матиращия крем на Garnier от серията Pure:



Пробвала съм и други преди време (Nivea, Aok, Eucerin, Oriflame Pure Skin и др., за които не се сещам в момента), но от тях единствено Garnier матира кожата видимо още при нанасянето. Освен това е с дълготраен ефект - поне половин ден при мен (а моята кожа е доста мазна).
Този на Bioderma може също да е хубав, мисля да го пробвам в най-скоро време, за разнообразие Simple Smile

Основа за грим не мога да ти препоръчам, понеже не ползвам Sad
Виж целия пост
# 5
Зависи с какви средства разполагаш на първо място. Аз използвам емулсията "Перфектна кожа" на Доктор Рено и съм много доволна Simple Smile.-35 лв
Виж целия пост
# 6
Моето предложение е за матиращ крем - по-точно емулсия: на Елеа - Blemish correcting emulsion от серията Derma Clar - матира ми перфектно кожата за целия ден  Heart Eyes Цена 8 - 9 лв.
Като си помисля, че щях да си поръчван нещо на Dior или Biotherm  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Моето предложение е за матиращ крем - по-точно емулсия: на Елеа - Blemish correcting emulsion от серията Derma Clar - матира ми перфектно кожата за целия ден  Heart Eyes Цена 8 - 9 лв.
Като си помисля, че щях да си поръчван нещо на Dior или Biotherm  Mr. Green
Аз ползвам крема от тази серия и съм много доволна, но за тази емулсия чувам за първи път.
Може ли някаква снимка да покажеш? Hug
Виж целия пост
# 8
Матиращият крем не заменя основата за грим, както и обратното Peace. Може да избереш и двете Hug, стига да имаш желание, това е върпрос на личен избор  bouquet Обикновено масовата козметика не предлага подходящи основи за мазна и комбинирана кожа. От моя скромен опит досега, каквото и да съм пробвала, все съм лъсвала по някое време на деня. Затова се насочих към нещо малко по-скъпичко и не съжалявам. Става въпрос за базата на Clarins - Lisse Minutе:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=47429&goChar=C
Много добър продукт Hug, прави кожата една такава безпореста Crazy, с равномерен тен, прикрива успешно доста недостатъци, вкл. финни линии. Затова горещо препоръчвам! Wink
Иначе за матиращ крем, към която и да е фирма от медицинската козметика да се насочиш, мисля че няма да сбъркаш  bouquet
Виж целия пост
# 9
palavata_monahinq, ето я  http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … id=26&lang=bg
Виж целия пост
# 10
Мерси.  bouquet Някаква синя серия значи.
Аз откъдето си купувам има само зелена и розова серия. Ще проверя задължително и другаде. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
kiora,а тази база всъщност матира ли мазните участъци ..че неразбрах съвсем точно  Embarassed Rolling Eyes?!
Виж целия пост
# 12
kiora,а тази база всъщност матира ли мазните участъци ..че неразбрах съвсем точно  Embarassed Rolling Eyes?!

Не, не матира мазните участъци, нейната цел е друга Peace - да накара лицето да изглежда без недостатъци, да перфектира Crazy, просто прикрива умело несъвършенствата и после, като нанесеш фдт-а отгоре, лицето изглежда едно такова "идеално" Mr. Green, но без ефект на маска. Препоръчах я, защото е без мазнини ( а нали гримът за мазна кожа трябва да е именно такъв Wink ), не натоварва и не омазнява, става за мазна и комбинирана кожа  bouquet Hug
П.С. Под базата, която и да избере човек, не пречи да се използва матиращ крем или гел Wink Аз нанасям такова гелче само в Т-зоната Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия