Какво ще сервирате на Цветница?

  • 2 885
  • 21
Цветята и кюфтетата нямали гърбове!  Simple Smile
Та питам аз като едно цвете и вече търкалящо се кюфте, какво ще сервирате на Цветница?
За първа година още не съм измислила менюто, а и на имен ден нали не се кани и идея си нямам колко гости ще ме уважат.
Споделете своите виждания за празничното "цветно" меню.
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
Кога е цветница? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Винаги седмица преди Великден. Тази година се пада 20. април.
Виж целия пост
# 3
На 20 април е цветница.
Виж целия пост
# 4
и аз като едно цвете на диета  Laughing ще правя сафрид, пресни картофки и много салати - зелена с риба тон, шопска, млечна, пикантна, и в допълнение погача, която ще е на сина ми погачата   chef
Виж целия пост
# 5
Ще следя темата, че и аз ще имам гости, а още не съм доизмислила менюто.
Ще има салати - домати и краставици, кьополу, печени чушки с чесън, извара с орехи, копър и чесън - може би и още нещо.
Питка ще правя със сигурност.
Засега до тук съм я докарала.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
На Цветница задължително се прготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.
Виж целия пост
# 7
На Цветница задължително се прготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.
Пържена пъстърва и пържени тиквички.
Виж целия пост
# 8

В неделя
Виж целия пост
# 9
На Цветница задължително се прготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.

Не знаех  Rolling Eyes Аз мисля с торта, кафенце и други такива сладости да черпя ...
Виж целия пост
# 10
Риба някаква, питка със шарена сол, лучник и вино - както повелява традицията  Grinning Ама кое  кога през деня - ще видим  newsm78
Виж целия пост
# 11
Рибата ще е сом, а останалото чакам да измислят децата и мъжо, за да им угодя подобаващо.
Виж целия пост
# 12
Незнаех, че се сервирало риба, но задължително ще включа нещо рибно в менюто тогава  Peace
Виж целия пост
# 13
На Цветница задължително се приготвя риба ,но рецепта.......... всеки според вкуса му.
Не знаех ,че се приготвя риба  Confused
Виж целия пост
# 14
Но ще включа в менюто нещо с риба  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия