Разширени дупки на ушите...

  • 10 578
  • 12
Имам разширени дупки на ушите и чух, че има процедура" лепене с тъканно лепило" Rolling Eyes
Ако има някой, който да има сходен проблем или разрешение да се обади.
Обеците, които нося не са тежки /1.6 гр. едната /, но явно са ми мн чувствителну ушенцата и не могат да търпят Cry
Предварително благодаря на отзовалите се   bouquet!
Виж целия пост
# 1
И аз имам същия проблем,но моят е от закачане на обицата в блуза и ми се разшири много дупката,а да не говорим,че беше много болезнено  Sad
Виж целия пост
# 2
Пробвала ли си да ги свалиш за 2-3 дни. Лично при мен действа - после едва успявам да ги сложа. Иначе за процедурата "лепене" не съм чувала.
Виж целия пост
# 3
Аз съм чувала за процедурата,но не знам подробности.
Най-добре питай някъде където пробиват уши.
Виж целия пост
# 4
Да ви кажа оня ден видях едно девойче на около 15 години  Crazy
Носеше вместо обеца, МОЛИВ на ухото си, т.е молива беше пъхнат в дупката за обеца  Shocked  smile3505
Представяте ли си как се "лепи" после тази дупка  newsm09
Виж целия пост
# 5
Питай където пробиват уши-ще ти дадът повече инфо  Peace
Виж целия пост
# 6
Здравейте!И аз имам същия проблем и преди време научих,че това се прави от хирург.Тъканото лепило лепи само кървяща рана,което значи,че трябва да се направи малък разрез и тогава да се залепи.Стори ме си доста болезнено и за сега се отказах.
Виж целия пост
# 7
На мен ми се получи на едното ухо . Купувах си нови обеци  и момичето как ми сложи обецата незнам  .Имах чувство че  ми проби нова   дупка ..Дупката се уголеми и има някакви секрети от време на време  .Една година почти . Не ме боли .
Виж целия пост
# 8
Покрай раждането не си бях слагала обеци около 2 месеца, после трудно си сложих, имах чувството, че дупките са започнали да заздравяват.
Виж целия пост
# 9
Мама дълги години носеше тежки обеци. Едното й ухо почти изцяло й беше сцепено, лепиха й го. Сега няма проблем.
Виж целия пост
# 10
Къде са и го лепили и по какъв начин?
Виж целия пост
# 11
Купувам само леки обици до 4 грама комплекта /след проблема, де/, но пък нося само висящи и не ги махам. Това не затваря дупките, ако вече е налице разширяване, дори да е минимално.
Помага ми почиването от обици, Забелязах го в период, в който не ми беше до обици, че все ми пречеха - закачаха се по един шал.
Не е болезнено, само малко е неукрасено като метод Simple Smile, но определено го препоръчвам като резултатно.
Виж целия пост
# 12
  И аз се интересувам ,ако някой знае къде лепят.Сина ми като бебе ми дръпна едната обица и сега дупката е доста разширена,имам чувството ,че ще се скъса съвсем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия