Re: Парфюмите- наша страст .Тема втора.

  • 27 591
  • 1 074
Има ли някой да е поръчвал от Гет.бг.? Наред ли е всичко с парфюмите - тоест, дали не са ментета, цените са доста по-ниски от тези в магазините...?
Виж целия пост
# 1
според осмоз Dior Addict Range: Perfume extract spray 1 fl. oz. Eau de parfum spray 0.7 fl. oz., 1.7 fl. oz., 3.4 fl. oz  
 
Виж целия пост
# 2
Някой да има отзиви за това?

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36134&goChar=M/
Виж целия пост
# 3
Има ли някой да е поръчвал от Гет.бг.? Наред ли е всичко с парфюмите - тоест, дали не са ментета, цените са доста по-ниски от тези в магазините...?

Аз досега съм поръчвала три парфюма - нямам забележки!  Peace
Виж целия пост
# 4
Има ли някой да е поръчвал от Гет.бг.? Наред ли е всичко с парфюмите - тоест, дали не са ментета, цените са доста по-ниски от тези в магазините...?

ГЕТ.БГ пазаруват парфюмите си от мъжа ми, така че са ок Peace
Виж целия пост
# 5
Хайде и аз да похваля гет.бг Simple Smile
Виж целия пост
# 6
HELP!
ТЪРСЯ ТОВА:



"Luciano Pavarotti men by Luciano Pavarotti

Някой някъде да го е виждал?
Виж целия пост
# 7
Дайте сведения моля за тоя така прословут Жан Пату и парфюмите Джой и Инджой Grinning Grinning Grinning


И аз бях питала за Инджой, но никой не се включи с отзиви.
аз за Enjoy да напиша:
много секси аромат! но не защото е вкусен, а защото зарежда с живителна енергия и кара въздухът около теб да вибрира! малко ще е просто да кажа - рози и мускус! подценяван е този аромат, тъй като от Jean Patou са го направили като най - лекото им ухание, предназначено за младежката аудитория, за всяко време, за всяко място! намерих му точно описание, но много от съставките не ги усещам, а пък така ми се иска да разбера каква е тая комбинация от касис и зелен банан(!!!!!!!!)
та, ето:
връхче - зелен банан, касис, мандарина, бергамот, круша, портокал;
сърце - българска роза, турска роза, хедион (метил дихидрожасмонат, обикновено се комбинира с жасмин, като ефектът му се сравнява с попадане на слънчев лъч върху жасминовия цвят - затопля го, той заблестява и мирисът му омеква и се разпространява по-бързо), индийски жасмин;
основа - пачули, мускус, амбра, ванилия
като цяло моето впечатление в началото е за компотест тип - виж Ескада-парфюмите от тропическата линия, но след половин час се развива много по-характерно, по-устойчиво и на края на дена имаш прелестна следа по кожата си - мека дървесна нотка го прави изключително секси! но аз съм го пробвала само в топло време! тогава може и да лепне на моменти, но това не ме е подразнило!
 Joy e по-цветна, по-многопластова, по-топла и ориенталска класика! но предпочитам Enjoy.

Оле,с тия описания...
Честно да си кажа защо питам за тия парфюми...миналата нощ ги сънувах Embarassed Embarassed Embarassed
Наистина,направо чак ми е смешно Laughing
Ама с това описание бульовче довечера не ми мърда повторението.
Не знам къде да ги търся да ги помириша,май не съм ги срещала,но ще пробвам...задължително.
Виж целия пост
# 8
Има ли някой да е поръчвал от Гет.бг.? Наред ли е всичко с парфюмите - тоест, дали не са ментета, цените са доста по-ниски от тези в магазините...?
Благодаря ви за отговорите. Аз първо поръчах, пък после се сетих да попитам, ама сега поне ще спя спокойно.  smile3524
Виж целия пост
# 9
Днес ми подариха копринената Макс Мара, много нежен и приятен аромат, както и една кутийка с пет различни миризми на Диор.
Виж целия пост
# 10
..Днес ми подариха копринената Макс Мара, много нежен и приятен аромат..

А как ти се струва като трайност? На моята кожа се задържа не повече от десетина минути.. А няма как да е било менте. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Ами определено не е от трайните, но честно казано аз като привикна към миризмата, и най-трайния парфюм спирам да усещам върху себе си, така че не мога да преценя обективно. Пробвах го преди няколко дена и ми хареса и днес майка ми го купила, при това най-голямото количество, че нямало по-малки. Усещам, че започвам да се вманиачавам на тема парфюми, а само допреди месеци изобщо не им обръщах внимание.
Виж целия пост
# 12
Розовата Макс Мара не е много трайна.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
За мен трайността не е от такова голямо значение, но като съм носела другата, класическата Макс Мара, мислейки си, че не се усеща, са ме питали кой е този хубав парфюм. Gold Touch обаче определено не ми допада, прекалено дървесен ми е.
Виж целия пост
# 14
За мен пък Joy i Enjoy  са несравними- както Coco  и Chance na Chanel. Enjoy е закачлив, лежерен, несериозен ,младежки наистина аромат- нещо  като халтурка за Пату, докато Joy  е тежката артилерия, богатият, интензивен аромат, запомнящ се, винаги правещ впечатление. Моят  фаворит категорично е Joy. За съжаление преди години го подарих на приятелка, която го хареса и в момвнта го нямам. А Enjoy  съм го подарила на дъщеря ми, но  гледам ,че и тя не е луда по  него. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия