Дайте съвет

  • 1 040
  • 5
Имам син на 8г който си ходи по голяма нужда в гащите.Идея нямам какъв е проблема, водих го на лекар правиха му снимки няма никакъв проблем, водих го и на психолог и там ми казаха, че няма проблем.Незнам какво да правя вече ,опитах и с добро и с лошо- ефект няма. Като го питам защо го прави казва "незнам "понякога казва "мързи ме "или" не се усещам"Това е от около 1 година насам.Дайте съвет моля Ви!!! Weary
Виж целия пост
# 1
Да не е преживяло някакъв стрес детето, за който ти не знаеш? На една колежка дъщерята така започна на 6 години да се нааква и майка й се побърка. Ходи, разпитва, накрая детето й беше казало, че както си спят в градината, някакво друго дете ги будело с крясъци в ушите им. Та оттам беше станало това и откакто се прекрати, и проблемът изчезна.
Виж целия пост
# 2
Да не е преживяло някакъв стрес детето, за който ти не знаеш? На една колежка дъщерята така започна на 6 години да се нааква и майка й се побърка. Ходи, разпитва, накрая детето й беше казало, че както си спят в градината, някакво друго дете ги будело с крясъци в ушите им. Та оттам беше станало това и откакто се прекрати, и проблемът изчезна.
    Аз поне незнам да е преживявал стрес,дори в началото като почна да го прави това,го водих на психолог. Психоложката каза че няма няакъв проблем защото деца с проблеми са затворени и не говорят много,а той си говори открито за всичко. Незнам много съм притеснена вече ,сега му уговорих час за утре при друг психолог-детски.Дано открие нещо поне да знам причината.Благодаря ти че ми писа veronna  bouquet
Виж целия пост
# 3
Моля Ви някой ако се е сблъсквал с такъв проблем да пише!
Виж целия пост
# 4
Да не би да страда от запек и да задържа до последно?Ходи с него до тоалетна,дръж го за ръчичките ако трябва говорете си.Леко, спокойно,не му се карай.Прояви търпение.Ти най-добре ще усетиш какъв му е проблема.Сигурно си има причина.
Виж целия пост
# 5
Дете с такъв проблем съм имала в групата в детската градина. Беше тогава на 4 години. Стискаше до последно, не можеше да ака в тоалетната , нито на гърне, затова го правеше в гащите. И то след като вече тялото му запозне да дава заето и да изхвърля зорлем отпадъците. Майката тогава казваше, че и тя, и бащата и всички роднини са обяснявали, че се ака на тоалетната чиния, че всички хора го правят, че ето и я ака, и татко му и брат му. Аз пък като го видех, че се изнервя го слагах на едно гърне, правех му параван да си седи скрит и го убеждавах, че не го гледаме, това му беше успокоително. Въпреки, че и аз обяснявах, че ходя до тоалетна, и животните и лелите и т.н.
Притеснява ме това, че той ти казва "че го мързи". Макар че той е голям и може това да е оправдание за някаква друга причина, която осава скрита.
На 8 години ходи на училище, търси проблемите там. Попитай го да не би да се е случило нещо в училището. Да не са се подигравали, да не са говорили нещо другите, което да го е травмирало?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия