Как да предпазя детето си в яслата?

  • 3 656
  • 43
Детенцето ми /2г. 4 мес./ е от две седмици на ясла.
Много малко са децата в групата понеже има много болни.
Яслата да уточня е частна.
Забелязвам, че децата, които са на ясла, са почти всичките със сополи, които не спират.
И сутрин, и следобяд, непрекъснато виждам такива деца.
Снощи малко потече нослето и на моето детенце, а нощта беше запушено.
Да добавя, че давам имуностимулант и витамини.
Как да я предпазя от сополите в яслата? Има ли начин?
Виж целия пост
# 1
Няма такъв начин, но ако случайно направиш някое шокиращо откритие, моля да ме уведомиш на лични.
Сополите са си сополи, независимо от вида на яслата.
Виж целия пост
# 2
Запис
Виж целия пост
# 3
Няма как. Аз поне не съм открила начин.
Виж целия пост
# 4
Не знам такъв начин.
но ако случайно направиш някое шокиращо откритие, моля да ме уведомиш на лични.

Peace
Виж целия пост
# 5
Няма такъв начин. След време вече няма да има толкова често хрема, а и на теб няма да ти прави впечатление, ако я има  Wink.

Моите спряха да имат хреми, а и усложнения от хреми като ги научих да си духат носовете.
Виж целия пост
# 6
И аз не открих начин за спиране на "градинските "сополи.Синът ми сега направи 3 години.От почти 1 година правим опити да свикне с яслата.Ходи 3 дни и 10 дни се лекуваме,говорих и с директорката ,защото мисля че пращат и болни деца,а отговора беше-"За едни сополи ли да ги спираме?"
Принудих се да го спра от ясла за почти 3 месеца ,но сега пак ще тръгваме и направо изтръпвам.
Виж целия пост
# 7
и ние като za_tan4e  няма оправия
Виж целия пост
# 8
Моля кажете как да го науча да си духа носа - вече е на 2г и 2 мес, а не може, и непрекъснато имаме проблем с носа.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Не можеш да го предпазиш,колкото и да искаш. Tired
Виж целия пост
# 10
Моля кажете как да го науча да си духа носа - вече е на 2г и 2 мес, а не може, и непрекъснато имаме проблем с носа.  bouquet

Като не може да се духа /за две годишно дете това не е лесно/ ползвам помпичка за нос- всяка хрема лекуваме само с това и евентуално капки преди сън, нищо повече. Ако обаче е на ясла- няма начин да го научиш сама, ако то не поема. Много деца и в училище дори не умеят.
Виж целия пост
# 11
ами как да го научиш .Покажи му как и го подканяй .Все ще се научи .
Виж целия пост
# 12
Има само един начин да предпазиш детето си и той е, да го спреш от ясла.
Виж целия пост
# 13
Има само един начин да предпазиш детето си и той е, да го спреш от ясла.

Мдааааааам инак няма оправия. Според мен на всякаде ги водят със хрема. Даже и лекарства им дават учителките, ама какво да се прави като няма болнични Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 14
Е хайде като няма болнични може да се намери друго решение например да се наема жена да гледа детето като е болно. Някой майки, които не могат да си позволят да отсъстват от работа си взимат жени, но има майки  които си пускат болните деца на градина или ясла без да си харчат излишно парите за гледачки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия