С какво да направя отпечатък на краче/ръчичка?

  • 21 586
  • 45
Здравейте,
подариха на сина ми илюстрован албум,в който да вписвам важните моменти от раждането до първият учебен ден.Много бих искала на страницата,която е за отпечатъци на крачетата и ръчичките да направя такива,но незнам каква боя да използвам (тук пише безвредна)  Simple Smile .Моля,ако някоя мама е правила такива отпечатъци, да ми даде идея! Благодаря!  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз направих отпечатъците с червило.
После старателно го почистих от ръчичките и крачетата на бебето.
Виж целия пост
# 2
Боя за яйца.
Виж целия пост
# 3
Става с водни бои или темперни.
Виж целия пост
# 4
Аз така правих отпечатъци Hug
Виж целия пост
# 5
Става с водни бои или темперни.
newsm10
Виж целия пост
# 6
И аз мисля да пробвам с боя за яйца Peace
Виж целия пост
# 7
темперни. Peace
Виж целия пост
# 8
И на нас ни подариха такьв албум,мисля да направя отпе4атьците с тези мастила за пе4атите и после хубаво да го измия.4удех се как им се отварят рь4и4ките като все е на юмру4е
Виж целия пост
# 9
И аз знам, че се прави с боя за яйца!
И аз имам същия албум- До първия учебен ден и проблема ми е само, че ръчичките са все на юмруче и те пораснаха вече доста и няма да мога да ги отпечатам като са съвсем мънички!
Виж целия пост
# 10
Аз ги направих с водни боички.
Преди баня и намазах ръчичките и крачетата и докато успея да я избърша се беше намазала по целия корем с розово и синьо. Crazy
Виж целия пост
# 11
Може просто да се очертаят ръчичките с химикал или фулмастер, не се занимаваш с бои, измиване и пр. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз ползвах червило.
Виж целия пост
# 13
с шоколад
Виж целия пост
# 14
Ако не държите отпечатъците да са в албума, ВИЖТЕ ТОВА Иначе аз ги очертах горе-долу с химикал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия