Лекари набедиха майките за флуорозата във Варна

  • 669
  • 7
Само прочете...
http://varna.dir.bg/2008/04/16/news2898007.html
Виж целия пост
# 1
Както винаги има "миене на ръце" ooooh!
Виж целия пост
# 2
Само ще цитирам това което си написала в подписа си: 
"Има две безкрайни неща-Вселената и човешката простотия!"
Май друго няма какво да добавя.
Виж целия пост
# 3
Аз не виждам проблем в статията,освен заглавието.Напротив изяснява се проблема. Смятам, че е грешка да се измества темата. Проблема не е във флуорираното  мляко и флуорозата която причинява ,а в липсата  на информация. Ако едно дете е с флуороза не виждам кой може да каже че тя е от предозиране на флуор. Има и други причини. Какво да кажем за антибиотиците ,и те се изписват  масово,доста често  без да се налага.
Виж целия пост
# 4
Мисля, че проблемът трябва да се реши със съд, особено ако е давано флуорирано мляко без  съгласието и знанието на родителите.
Виж целия пост
# 5
Аз не виждам проблем в статията,освен заглавието.Напротив изяснява се проблема. Смятам, че е грешка да се измества темата. Проблема не е във флуорираното  мляко и флуорозата която причинява ,а в липсата  на информация. Ако едно дете е с флуороза не виждам кой може да каже че тя е от предозиране на флуор. Има и други причини. Какво да кажем за антибиотиците ,и те се изписват  масово,доста често  без да се налага.

Да именно там е проблема-родителите не са били уведомени..
А това че е от предозиране-то си пише че е констатирано при прегледа.
Относно АБ-това една друга и мнооого голяма тема Wink
Виж целия пост
# 6
А на мен много ми е интересно в яслите как дозират количеството,като едно дете тежи 10 кг.,а друго 15.Каква е гаранцията,че те не предозират флуора.И хич да не се мъчат да се измъкнат от отговорност Naughty
Виж целия пост
# 7
Честно казано, вече нищо не може да ме учуди в България. За съжаление..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия