Епилатор....

  • 4 369
  • 54
Привет на всички.До сега винаги съм се обезкосмявала с бикче.Вече ми писна през два-три дни и пак на ново да се "стържа"...Искам да ми препоръчате хубав епилатор и да ми дадете  приблизителни цени.Неука съм,относно тези машинки,но бих искала да е нещо от тези дето имат уж обезболяващата глава или сиситема,и глава за деликатни зони,не държа да има програма за начинаещи.Преди време рекламираха едни на БРАУН дето уж замръзявали и по-неболяло,ама са доста скъпи и все пак някой ползвал ли го е и какви са отзивите от него?.Държа на марката обаче да е някоя хубава ,а не измислена....И последно-някой пробвал ли е да обезкосми триъгълника си с епилатор и там много ли боли?Питам понеже пробвах и с кола-маска ама едва скубнах 10 косъма и не издържах.
Виж целия пост
# 1
Според мен епилатора е по-болезнен от кола маската Rolling Eyes

Иначе този не е лош http://www.technopolis.bg/product.php?pid=390
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти "ФИЛИПС" или "БРАУН",но както по-горе Лео е споменала ,колата  маска и според мен е по-добрият и безболезнен вариант.
Успех в избора Peace
Виж целия пост
# 3
kragovrat , аз се обезкосмявам само с епилатор навсякъде от много време, имам на Philips и съм доволна. Цените са различни в зависимост от екстрите, но според мен не е нужно да взимаш от най-скъпите, за да ти върши работа. Моят е като този, показан от Leo, само че без бръснеща глава, струваше 80 и няколко лв.
На триъгълника боли силно само първия път, след това е по-лесно, израстват малко косъмчета и е съвсем поносимо. Аз лично свикнах и ми е далеч по-удобно, отколкото да бръсна или да чакам да израстнат достатъчно, за да ходя на кола маска. Но може би за първия път е добре да отидеш на козметичка и после да пробваш сама. Специално за интимните места те съветвам обаче да си вземеш пудра Топоцин от аптеката и да слагаш обилно непосредствено след епилация, иначе е много вероятно да ти се образуват пъпчици  Peace
Виж целия пост
# 4
kragovrat , аз се обезкосмявам само с епилатор навсякъде от много време, имам на Philips и съм доволна. Цените са различни в зависимост от екстрите, но според мен не е нужно да взимаш от най-скъпите, за да ти върши работа. Моят е като този, показан от Leo, само че без бръснеща глава, струваше 80 и няколко лв.
На триъгълника боли силно само първия път, след това е по-лесно, израстват малко косъмчета и е съвсем поносимо. Аз лично свикнах и ми е далеч по-удобно, отколкото да бръсна или да чакам да израстнат достатъчно, за да ходя на кола маска. Но може би за първия път е добре да отидеш на козметичка и после да пробваш сама. Специално за интимните места те съветвам обаче да си вземеш пудра Топоцин от аптеката и да слагаш обилно непосредствено след епилация, иначе е много вероятно да ти се образуват пъпчици  Peace


Благодаря ти за изчерпатения отговор.А тази пудра на каква цена е приблизително?
Виж целия пост
# 5
И последно-някой пробвал ли е да обезкосми триъгълника си с епилатор и там много ли боли?
Пробвала съм два или три пъти някъде, но последния път, когато го направих беше просто кошмарно - как не заревах от болка не знам  Rolling Eyes кожата ми се разрани отвратително и ми беше синя в продължение на 3 дни  ooooh!
Повече едва ли ще повторя там е епилатора  Naughty
Пробвала съм и с обезболяващата приставка, но ефекта пак е същият  Peace
Според мен по-добре кола  Peace
Виж целия пост
# 6

Благодаря ти за изчерпатения отговор.А тази пудра на каква цена е приблизително?

Мисля, че последно я купих за около 1,80 лв. Мъничко шишенце с оранжев етикет. Антибиотична е и наистина много помага. Пропуснах да ти кажа и да не мокриш няколко часа с вода местата, които си епилирала. Слагаш обилно само тази пудричка и не би трябвало да имаш проблеми  Wink
Виж целия пост
# 7

Благодаря ти за изчерпатения отговор.А тази пудра на каква цена е приблизително?

Мисля, че последно я купих за около 1,80 лв. Мъничко шишенце с оранжев етикет. Антибиотична е и наистина много помага. Пропуснах да ти кажа и да не мокриш няколко часа с вода местата, които си епилирала. Слагаш обилно само тази пудричка и не би трябвало да имаш проблеми  Wink


Благодаря ти много!
Виж целия пост
# 8
[Пробвала съм два или три пъти някъде, но последния път, когато го направих беше просто кошмарно - как не заревах от болка не знам  Rolling Eyes кожата ми се разрани отвратително и ми беше синя в продължение на 3 дни  ooooh!
Повече едва ли ще повторя там е епилатора  Naughty
Пробвала съм и с обезболяващата приставка, но ефекта пак е същият  Peace
Според мен по-добре кола  Peace


Джей, индивидуално е. При мен синини точно от колата се появяваха на триъгълника, от самото дръпване. Дори самата козметичка след като 2-3 пъти получих такъв проблем каза , че вероятно съм с много чувствителна кожа и слаби капиляри и ще трябва да мина на друг начин за обезкосмяване. Не знам колко е била права с обяснението, но от тогава минах на епилатор и всичко си е О.К.  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз съм много доволна от този модел http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028416
Виж целия пост
# 10

Моят е същият, но без приставката за лице, защото не ми и трябва  Joy. Имах на Браун 3 години един, от който бях супер доволна, но му се счупи едната ролка, а само с една - многоооо бавно стават нещата. Та затова скочих на нов и съм доволна. Боли само първия път и то не винаги, докато кожата свикне. Аз предпочитам епилатора пред колата маска  Peace. Късмет в избора и дано да свикнеш бързо.
пишикакво си си взела. Бъди убедена, че не е необходимо да е от най-скъпите Peace
Виж целия пост
# 11
kragovrat , аз се обезкосмявам само с епилатор навсякъде от много време, имам на Philips и съм доволна. Цените са различни в зависимост от екстрите, но според мен не е нужно да взимаш от най-скъпите, за да ти върши работа. Моят е като този, показан от Leo, само че без бръснеща глава, струваше 80 и няколко лв.
На триъгълника боли силно само първия път, след това е по-лесно, израстват малко косъмчета и е съвсем поносимо. Аз лично свикнах и ми е далеч по-удобно, отколкото да бръсна или да чакам да израстнат достатъчно, за да ходя на кола маска. Но може би за първия път е добре да отидеш на козметичка и после да пробваш сама. Специално за интимните места те съветвам обаче да си вземеш пудра Топоцин от аптеката и да слагаш обилно непосредствено след епилация, иначе е много вероятно да ти се образуват пъпчици  Peace

А излизат ли ти подкожни косъмчета?
Аз искам за краката, преди го ползвах редовно, но от 1 година спрях и сега като си ги махнах ми излезнаха много подкожни косъмчета.
Виж целия пост
# 12
Колата наистина е удачен вариант,обаче е добре да имаш и епилатор под ръка.Не се знае може да ти дотрябва както на мен сега.
Моят епилатор е Ровента с миеща се глава ,доволна съм.С пинсети е.Имам го вече втора година.
Както са ти казали момичетата,болка има само първия път докато маха твърдите косми от бръсненето.После вече космите са много по-меки.

 Peace
Виж целия пост
# 13
Препоръчвам ти "ФИЛИПС" или "БРАУН",но както по-горе Лео е споменала ,колата  маска и според мен е по-добрият и безболезнен вариант.
Успех в избора Peace

Моят е Браун.... Peace
Виж целия пост
# 14
Имам на Браун с пинсети и на Филипс с дискове-и от двата съм доволна,ползвам ги 7 години...сега мисля малко да "осъвременя" техниката и да си взема на Ровента,много ми ги хвалят.Иначе за болката-боля ме само първия път,после кожата свиква,а с годините аз лично не изпитвам вече никаква...много е удобно и това,че не се налага да записваш час при козметик и когато ти се наложи-отделяш 10 мин. и готово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия