Притеснена...

  • 1 712
  • 7
...съм защото през нощта се събудих с гадене и раздразнен стомах, чак се бях изпотила. В 33 г.с. съм и се тревожа, ако е от храна да не й стане нещо на бебка. Все пак аз съм голям човек и бързо се оправих - сега ми няма нищо, но нейното организъмче колко е...Мислите ли, че може да й навреди това, ако сте имали подобен случай???!!!
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай. В 6-тия месец изкарах салмонела с 40.4 градуса температура. Оказа се че е от някакво печено -недопечено пиле в заведение. На бебка и нямаше нищо, само дето аз можех да си пукна докато специалистите разберат, че не е грип.
Виж целия пост
# 2
Ne boi se,shtom ti si se opravila i na bebeto mu niama nishto.Inache shteshe da se chuvstvash zle.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Milena B.
Не се притеснявай. В 6-тия месец изкарах салмонела с 40.4 градуса температура. Оказа се че е от някакво печено -недопечено пиле в заведение. На бебка и нямаше нищо, само дето аз можех да си пукна докато специалистите разберат, че не е грип.



Ужас!!! Много съм наплашена от такива истории, защото съм лежала една седмица на системи в Инфекциозна болница от натравяне с храна...
Вчера ядох едни пилешки панирани крилца в китайски ресторант и уж бяха много пресни...
Виж целия пост
# 4
Za tova sam na principa che triabva da se izbiagvat hraneniata v restorantite,osobeno s meso.Az hodia vseki den, no tam iam samo zadusheni kartofi,zadusheni zelenchuci i salata ot zele i morkovi.Zelenite salati se zastoiavat i posle moje da go skasa stomah chovek.Drugo e sam da si gi kupish sveji...................vapreki che pak niama garancia Sad
Виж целия пост
# 5
Цитат на: naty
...съм защото през нощта се събудих с гадене и раздразнен стомах, чак се бях изпотила. В 33 г.с. съм и се тревожа, ако е от храна да не й стане нещо на бебка. Все пак аз съм голям човек и бързо се оправих - сега ми няма нищо, но нейното организъмче колко е...Мислите ли, че може да й навреди това, ако сте имали подобен случай???!!!


nai-dobre otida na lekar , che pak ima nqkuv takuv virus, koito minaval mnogo burzo, obache. moqt sin , snoshti povrushta mnogo .dnes kato go zavedoh na lekar mi kazaha taka!
Виж целия пост
# 6
Ако е от храната-няма страшно. В 6-ия месец аз се натрових от гъби. Повръщах n-на брой пъти. Накрая ми направиха промивка в Пирогов. На бебето му нямаше нищо. Роди се жив и здрав юнак.
Спокойно и внимателно с храната  Wink
Виж целия пост
# 7
Момичета, мога само да ви кажа, да избягвате да ядете меса в непроверени заведения докато сте бременни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия