Кой и къде да посетя за проблем с гърдата?

  • 3 705
  • 7
Здравеите.
От преди месец -два усещам болка в лявата подмишница.Мислех ,че е от сутиен.От няколко дни напипвам и бучка.
Пила съм хормонални препарати ,но от 3 месеца нищо.Незнам къде и какво да правя?
Да изчакам ли още,че може да ми мине  след следващ цикъл  или  да търся лекар?Опасно ли е?
Неискам да разпитвам  близки,познати  и  приятели.Имам достатъчно и  други здравословни проблеми ,че да ги товаря и с този.Мисля ,че ще ме разберете.
От Варна съм,забравих да пиша.
Благодаря Ви за съветите предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Отиваш при личния лекар и искаш направление за мамограф или ехограф.
След това със снимките можеш да идеш при онкохирург, за да ти каже какво точно ти има.
Не се шашкай предварително. Лошите работи не болят.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Миличка , страхотен онкохирург имаме в Шумен, който мисля че идва и във Варна - Д-р Бисер Митев , ако желаеш мога да ти дам координатите му  Rolling Eyes не се притеснявай , когато всичко се направи с времето си няма начин да не се излекува  Hug Аз също имам много здравословни проблеми , дори преди 2 седмици той ме оперира  Thinking наистина лошото не боли  newsm78 Лек ден   bouquet
Виж целия пост
# 3
Щом си от Варна отиваш в онкодиспансера, който се намира в поликлиниката на Окръжна болница. Регистратурата им е в приземието. Всеки ден от 7.30 часа можеш да си вземеш номерче за преглед при мамолог. Прегледите са абсолютно безплатни и са профилактични и не е необходимо да се водиш там под отчет за да те прегледат.
Аз миналия месец ходих. В 7.15 часа бях сутринта и бях 3 номер поред.
Надявам се, че  проблемати няма да се окаже сериозен. Успех!  Hug
Виж целия пост
# 4
Забравих да кажа, че не се нуждаеш и от направление за да  отидеш там и да те прегледат и потребителска такса също не се дължи, да де, както казах - абсолютно безплатни.
Виж целия пост
# 5
Много Ви благодаря.Дано никой никога не стига там до кадето аз съм сега Cry
Виж целия пост
# 6
отивай направо в онкодиспансера-има добри мамолози,който ще те прегледат безплатно
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай сигурно не е нещо сериозно може да са мастни образования аз имам на лявата гърда  така че ходи на ехограф и спокойно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия