Каква марка хлебопекарна предпочитате?

  • 8 170
  • 20

Анкета

Марка хлебопекарна- коя предпочитате?

Опции:

Момичета споделете каква марка хлебопекарна предпочитате?Коя е по добра?
Предстой ми покупка.
Виж целия пост
# 1
на майка ми е Аляска, но чесно казано предпочитам тя да го замеси и опече в раховеца.
Виж целия пост
# 2
на майка ми е Аляска, но чесно казано предпочитам тя да го замеси и опече в раховеца.

Рожбе, майка ти също би предпочела ТИ да ѝ го замесеш и опечеш.  Mr. Green

Аия, доколкото съм чела, всички са добри. Гледай техническите характеристики и парите, които можеш да отделиш. Другото е до късмет.
А, и гаранцията гледай да е по-голяма.  Wink
Виж целия пост
# 3
Аз имам Фиф и Мулинекс. Фиф-ката не изкара и една година, много бързо се развали.
Другата е много по-добра, има 2 години гаранция, много по-мощна е, по-добре меси, повече програми има, изобщо страхотна машина. Аз си я купих вчера и не мога да й се нарадвам, само правя експерименти.  Simple Smile Не може да се сравнява с Фиф-ката. Има 3 модела Мулинекс - аз си купих най-голямата. В Техномаркет са на промоция и са по 200 лв. в момента.
Виж целия пост
# 4
Мулинекс Grinning
Виж целия пост
# 5
Не мога да отговоря-не съм ползвала всичките, за да кажа коя предпочитам.
Когато си купуваш през 2002 г нямаш еголям избор- Малка Мулинекс- за 500 гр и Северин за 1 кг хляб. Избрах естествено втората.
Виж целия пост
# 6
Не мога да отговоря-не съм ползвала всичките, за да кажа коя предпочитам.
Когато си купуваш през 2002 г нямаш еголям избор- Малка Мулинекс- за 500 гр и Северин за 1 кг хляб. Избрах естествено втората.
Джемма, доволна ли си от Северина? Видях, че го ползваш от 6 г. вече - надявам се безпроблемно. Аз имам от тази марка, но от няколко дни и затова се интересувам. Иначе първият ми опит с хляба беше успешен - не без ваша помощ, разбира се!
Виж целия пост
# 7
Аз имам Аляска,ползвам я ежедневно и съм доволна от нея.  Flutter
За другите машинки-нямам опит с тях и незнам.....
Виж целия пост
# 8
Аз имам Аляска доволна съм то нея .Почти ежедневно я ползвам.
Виж целия пост
# 9
Формата на Молинекса за печене каква е? newsm78
Продълговата,квадратната или...
Виж целия пост
# 10
Формата на Молинекса за печене каква е? newsm78
Продълговата,квадратната или...


     22см на 12см, а дълбочината е към 15 см. Хлебчето става продълговато, но и високо

Забравих да кажа - моята е OW5000
Виж целия пост
# 11
Аз имам Мулинекс OW 5000 и съм много доволна. Обем 750, 1000 и 1500 г, с две бъркалки, продълговата форма на казанчето. Препоръчвам я.
Виж целия пост
# 12
Аз имам Мулинекс OW 5000 и съм много доволна. Обем 750, 1000 и 1500 г, с две бъркалки, продълговата форма на казанчето. Препоръчвам я.
Ориентирала съм се към тази Молиенкс. Wink
Виж целия пост
# 13
Момичета,утре отиваме за хлебопекарна.
Само ,че имам проблем - каква мая се слага?/НА КУБЧЕТА ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ ВИД/ - ДАЙТЕ СЪВЕТ.МНОГО СЪМ БОСА  ПО ТАЗИ ТЕМА.
Виж целия пост
# 14
И двете може, по-добре е суха.
Слушай, иди в Готварския, има страхотна тема, закована в началото още, в първия пост ще намериш и множество рецепти.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия