Нишесте в два цвята

  • 3 485
  • 10
Нишесте в два цвята


Необходими продукти:
захар на вкус
2 нишестета
2л прясно мляко

Приготвяне: Двете нишестета се правят(всеки знае как се прави нишесте). Едното се разсипва по чаши или купички, оставя се да изстине, след това се изсипва и другото върху него. Оставя се да изстине и се обръща в чинийки. По- добре ще стане с желатин, но аз реших без него, защото много не го уважават у дома. Приятен апетит!
 
Виж целия пост
# 1
Може и без да се обръщат, а и малко украса не е излишна  Simple Smile

Виж целия пост
# 2
bordovsky твойте също изглеждат страхотно  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Правила съм, но с по половин литър пр.мляко за двете нишестета, като ползвам половината от пликчетата, а когато е с пудинга на Йоткер с целите, защото са за 0,5л.
Правила съм нишесте ванилия и отделно някакъв кисел/пасирани плодове с нишесте/ и отгоре парченце от плода.
Редовно правя и нарязан банан, залят с нишесте банан, ванилия или какао/шоколад.
Също така сварено нишесте сипвам малко от крема и скагам лъжичка домашно плодово желепак крем и завършвам с желе.
Измислям постоянно такива разни комбинации, тъй като давам кремчета на детето за следобедна закуска и на мен ми омръзва да е само нишестен крем, а тя не харесва грис или мляко с ориз и стеснява кръга на избор.
Виж целия пост
# 4
Изглеждат много вкусни! Peace
Ще се пробва, определено! Peace
После ще кача и снимков материал!
Виж целия пост
# 5
моето пък е в три цвята, но не е и нишесте всъщност  Wink
сладкарски крем с мляко, жълтъци, сметана и разни добавки

Виж целия пост
# 6
 Crazy ммммммммм.....вкусотия
Виж целия пост
# 7
Eй тези красоти на Лоис и Бордовски са впечатляващи.
Виж целия пост
# 8
моето пък е в три цвята, но не е и нишесте всъщност  Wink
сладкарски крем с мляко, жълтъци, сметана и разни добавки


това доста ми харесва направо ми потичат лигите мисля да го пробвам дано се получи
Виж целия пост
# 9
ето и моето предложение:

http://i161.photobucket.com/albums/t214/magitka/Culinary/In%20th … en/Picture219.jpg

http://i161.photobucket.com/albums/t214/magitka/Culinary/In%20th … en/Picture227.jpg
Виж целия пост
# 10
Lois sladunka_medunka изглеждат страхотно. Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия