Упътване на количка Cangaroo Cruiser

  • 2 159
  • 12
Здравейте, трябва ми упътване за количка Cangaroo Cruiser и по специално частта как се обръща коша на количката напред. Ще съм благодарна ако някой ми го качи или ми каже къде мога да го намеря в интернет.
Виж целия пост
# 1
аз имам такава и до преди месец даже незнаех че може да се обръща коша докато ена моя позната не ми показа как.
натискаш бутона който е под мястото където се събират задната и предната рамка на количката и от двете страни на кошницата,
  после някой хваща коша долу където е самата сглобка и издърпва коша напред за да може да се откачи, после си го обръщаш и връщаш по същия начин.

дано съм ти била от помощ.
Виж целия пост
# 2
Здравей, нашата количка е Cangaroo EXCESS. Гледах в интернет, че не е много по-различна от вашата. Предполагам, че принципът е един и същ. На нашият кош от двете страни има кръгли големи копчета. Като ги стиснеш едновременно от двете страни и повдигнеш нагоре коша излиза. След това го обръщаш и пак го слагаш. Надявам се, че ме разбра. Ако искаш пиши на лични за още обяснения ако имаш нужда.


Виж целия пост
# 3
Ние сме с такава. Не са кръгли копчета , както при Cangaroo EXCESS, а са от долната страна на рамката на количката.Има две пластини , които като се написнат освобождават горната част. Става много лесно, но после внимавай , като го слагаш обратно. Трябва да чуеш щракване, за да си сигурна , че е стабилно сложено.
Виж целия пост
# 4
Мерси момичета  bouquet
Виж целия пост
# 5
Успя ли да обърнеш коша?
Виж целия пост
# 6
Да Grinning
Виж целия пост
# 7
Извинявайте,че се намесвам в темата, но се чудя дали да си купувам Cangoroo Cruiser и ако може да кажете дали сте доволни.
Виж целия пост
# 8
Сега като се замисля.. има и по-добър избор, ужасно са тежки. Иначе са много стабилни, комбинирани са , облегалката може да се поставя на 45 и 90 градуса и както разбра вече коша се обръща, но ако си в блок незнам как ще я качваш по стълбите
Виж целия пост
# 9
В блок живеем и то нависоко,а асансьора е малък...
Аз точно затова се чудех дали и аз ще мога да се събера с количката в асансьора

По принцип искам да е триколка и не знам дали да е Chipolino или Cangoroo
Виж целия пост
# 10
Cangaroo Carera също са триколки много са леки, лесни за управление имат 2 коша, една майка с която си разхождаме заедно децата има такава, може да управлява с 1 ръка. Най добре е да идеш в магазина и да пробваш как се управляват и колко са тежки, а и да видиш дали ще се поберат в асансьора
Виж целия пост
# 11
Мерси за съвета:)
Виж целия пост
# 12
Дай повече пари,но за нещо което си струва.Cangaroo са тежки колички.Синът ми е 12 кг,не мога да го тикам вече-страшно е тромава и неудобна. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия