Питане (гърдите преди и след)

  • 4 363
  • 78
На колко от вас гърдите им останаха така наедрели след раждането, както по време на бремеността? С колко номера порасна сутиенът ви?
Виж целия пост
# 1
Останаха наедрели докато кърмех /ама какви бяха хубави Joy/. След това остана само спомен от гърди #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Моите си останаха същите  Joy.Но когато ги кърмех имах голям проблем с тях   bombs не можех да си намеря място много дискомфорто се чуствах.
Виж целия пост
# 3
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
Виж целия пост
# 4
Бяха ми големи докато бременеех и докато кърмех след раждането. После пак си станаха малки.
И при мен така Peace
Виж целия пост
# 5
Все още са така, ама аз още кърмя - след това....... не знам  Whistling
Виж целия пост
# 6
И моите са си така големички от бременността. Все още кърмя. Малко се притеснявам какво ще остане от тях след това  newsm78
Дано да не увиснат, че .... кофти. Опитвам се да правя някакви упражнения за гръдните мускули, обаче нямам идея дали ще има ефект. А иначе от чашка C на D минах Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И моите са все такива..нищо,че кърмех 3 месеца само  Wink-с чашка Ц съм
Виж целия пост
# 8
Станаха малко по-големи, но си искам старите.
Виж целия пост
# 9
когато почнах да кърмя станаха още по големи.. мъж ми се видя в чудо, перманентно е с окуколени очи  #Crazy
Яд ме е че после ще си се върнат обратно, въпреки че и преди не бяха малки Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз  не съм кърмила,но пак ми останаха големички,и изобщо не си ги харесвам,за сметка на мъжът ми  love001
Виж целия пост
# 11
Моите едреят за втори път и бих се радвала да ми останат така напращели, не само за радост на любимия. Обаче освен едрината тая хипер чувствителност и болки я бях забравила. Идва ми да спя със сутиен... Cry
Виж целия пост
# 12
Само докато спря кърмата.
Виж целия пост
# 13
Преди да забременея имах големи гърди.
Наедряваха до 4 месец и след това сякаш спаднаха.
Сега имам увиснали гърди Mr. Green.
Виж целия пост
# 14
Мойте си се смалиха на предишния размер  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия