тест за бременност,shure check

  • 2 779
  • 44
Здравейте!
Понеже съм много нетърпелива искам да ви попитам,
дали има все още някакъв шанс да съм бременна- купих си
тест една седмица след евентуалната ми овулация, който се оказа
обаче отрицателен?
Виж целия пост
# 1
Ми щом е отрицателен не мисля че може да си бременна пък и е малко рано да се разбере.
Дано да си бременна но според мен много бързаш.Бъди търпелива.Успех.
Виж целия пост
# 2
Май е доста рано за тест! На мен на 28 ден ми отчете едвам, изчакай поне още седмица.  Peace
Виж целия пост
# 3
Мисля,че на теста беше написано,че най-сигурен резултат има,ако се направи най-малко два дни след датата на очакваната менструация.Така,че изчакай датата си и,ако не ти дойде си направи пак.Дано имаш успех  Peace
Виж целия пост
# 4
Ако не ме лъже паметта, и на тестовете пише че отчитат на 1-ви ден от закъснение , така че, предполагам имаш още време за да ти отчете, сега може и да си, може и да не си бременна...  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ако не ме лъже паметта, и на тестовете пише че отчитат на 1-ви ден от закъснение , така че, предполагам имаш още време за да ти отчете, сега може и да си, може и да не си бременна...  Hug  bouquet

 Peace
Виж целия пост
# 6
Момичетата са написали много правилно, най-рано в деня на очакваната М. Всичко друго което ти предлагат е медиен и рекламен трик. Кръвен тест може да ти засече бременност на 10 ден след зачеване, касетъчните 14 Peace
Виж целия пост
# 7
Раничко е малко  Wink ..... имай търпение  Hug



Успех   bouquet
Виж целия пост
# 8
Раничко е малко  Wink ..... имай търпение  Hug



Успех   bouquet
Peace
Виж целия пост
# 9
И аз имах такъв отрицателен резултат. Той скоро ще стане на 10 месеца...  Grinning Heart Eyes Докато не видиш М, не бързай да се обявяваш за необебена...
Виж целия пост
# 10
Най-точно ще ти покаже един ден след закъснение, ако има такова. Аз съм правила тест преди датата за МЦ, показа отрицателен резултат, но се оказах бременна.
Виж целия пост
# 11
Най-точно ще ти покаже един ден след закъснение, ако има такова. Аз съм правила тест преди датата за МЦ, показа отрицателен резултат, но се оказах бременна.
Искам и при мен така  Laughing Rolling Eyes
Днес ми е 30 ден и правих тест сутринта  EFN разбира се, ама то и ми е рано, май този месец ще ми е 34 дни цикъла...  Crazy
Виж целия пост
# 12
изчакай още една седмица поне Peace
Виж целия пост
# 13
изчакай още една седмица поне Peace
Peace мисля,че е доста раничко наистина Hug
Виж целия пост
# 14
Купи си тест за бременност ПРЕСТО. Вътре са два теста единият, от който установява ранна бременност три дни след вероятното зачеване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия