До"Pupsik"!!!!!!

  • 587
  • 3

   newsm78  Не мога да се свържа с ЛС ??? Изписва превишаване на лимита.  newsm78 Някой наясно ли е колко е лимита? Пиша не повече от 5 изречения?

Или от сругата страна имат неизтрити ЛС?

А Pupsik може са ми пише на е-майл: top_energy@abv.bg
Виж целия пост
# 1
Лимитът е за съобщения в нейната кутия с лични, можеш да пишеш колкото искаш като изречения. Дано да чете във форума. Струва ми се, че май съм я  срещала и в Зачатие форума, пиши и там ако искаш.
Поздрави и къде ни се загуби ти?
Виж целия пост
# 2
Лимитът е за съобщения в нейната кутия с лични, можеш да пишеш колкото искаш като изречения. Дано да чете във форума. Струва ми се, че май съм я  срещала и в Зачатие форума, пиши и там ако искаш.
Поздрави и къде ни се загуби ти?

 Cry Страшно ти благодаря! Ще пусна и в Зачатие, пък дано да прочете!? Иначе нямам на идея какво мога да направя. А тя чака да й изпратя инфо.  newsm78

Иначе съм си тук. Загинала съм с тоя английски. Изяжда ми цялото време. Чета по малко и пиша още по-малко. Най-вече ако някой ме потърси на ЛС.  Party Но ако решите да спретнете едно парти, свиркайте - стига да мога, веднага се включвам. И ако има нужда от намесата ми по някоя тема - също.  newsm10
Виж целия пост
# 3
Тук съм! Вие сте цяло разузнаване Grinning!!!  Аз нямах чак толкова много съобщения, но не знаех, че трябва да ги изтривам. Благодаря на всички.  Наистина чаках Dino да ми пише с огромно нетърпение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия