Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№8

  • 39 731
  • 316


Старите ни теми::::

Деца с очни проблеми, редки аномалии и не толкова редки очни заболявания -важна тема,съдържаща много инфо
Деца с очни проблеми-2
Деца с очни проблеми-3
Деца с очни проблеми-4-тук са координатите на много лекари,също и на чужди клиники ,занимаващи се с очни заболявания,които тук не биха излекували Wink
Деца с очни проблеми-5
Деца с очни проблеми-6
Клуб на родителите на деца с очни проблеми-1
Клуб на родителите на деца с очни проблеми-2
Клуб на родителите на деца с очни проблеми-3
Клуб на родителите на деца с очни проблеми-4
Клуб на родителите на деца с очни проблеми-5
Клуб на родителите на деца с очни проблеми-6
Клуб на родителите на деца с очни проблеми-7

Естествено,не е задължително да четете толкова теми,ако имате спешен проблем,просто ни попитайте и ние ще помогнем,доколкото можем Hug Hug Hug

Успешна и късметлийска  bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 1
Ако ми позволите, искам да споделя нещо....от вчера се каня, ама бях толкова превъзбудена, че неуспях да напиша и ред!!!

Незнам дали сте влизали в Спаси Дари на... обаче вчера излезе статия там, че от г-н Ковачев дето дари 45000, 5000 ще са за операцията на Боги...!!! Още не съм говорила с никои от сайта, да не би да е станала грешка, защото направо не мога да повярвам ... Има  и доста парички от дарения на други ХОРА и искам да кажа, че вече виждам светлина в тунела!
Страхувах се, че пътуването ни и този път може да се отложи, но нещата отиват надобре, поне от финансова гледна точка- другото е Божа работа-дано се смили над нас!!!
Понякога и на добрите хора се случват хубави неща!!!
Виж целия пост
# 2
Дани  Hug Грешка е много трудно да бъде допусната при такова нещо, така че... ти остава да чакаш само, когато парите ще бъдат преведени  Peace
Виж целия пост
# 3
Доколкото знам,вече сметките на децата са взети от организаторите и само остава да чакаме Hug
Дани,наздраве Drunk
Виж целия пост
# 4
Ако ми позволите, искам да споделя нещо....от вчера се каня, ама бях толкова превъзбудена, че неуспях да напиша и ред!!!

Незнам дали сте влизали в Спаси Дари на... обаче вчера излезе статия там, че от г-н Ковачев дето дари 45000, 5000 ще са за операцията на Боги...!!! Още не съм говорила с никои от сайта, да не би да е станала грешка, защото направо не мога да повярвам ... Има  и доста парички от дарения на други ХОРА и искам да кажа, че вече виждам светлина в тунела!
Страхувах се, че пътуването ни и този път може да се отложи, но нещата отиват надобре, поне от финансова гледна точка- другото е Божа работа-дано се смили над нас!!!
Понякога и на добрите хора се случват хубави неща!!!
Дани,парите ще се съберат,вярвам в това и вие ще заминете Hug
Искам и на теб да се случи онова което на мен,знаем че децата ни няма да виждат дори добре,но това не значи ,че ние няма да ги обичаме такива каквито са,и не значи че са много по различни от другите,те са си наши и това е най важното Hug Hug Hug-обичаме си ги
Виж целия пост
# 5
Дани  Hug Грешка е много трудно да бъде допусната при такова нещо, така че... ти остава да чакаш само, когато парите ще бъдат преведени  Peace

Знам...обаче просто акъла още не ми го побира....Все си мислех, че тия неща се случват на другите, нали ме разбираш и сега изведнъж ... на мен!
Казах го чистосърдечно, не че има грешка, просто и аз много се изненадах!
Надявам се не си го приела буквално  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
и не значи че са много по различни от другите
напротив,различни са от другите,много по-умни са ,по-красиви,най-обичани са Hugабе изобщо нашите деца са най.....най............най.................
Виж целия пост
# 7
и не значи че са много по различни от другите
напротив,различни са от другите,много по-умни са ,по-красиви,най-обичани са Hugабе изобщо нашите деца са най.....най............най.................
А така те искааааааааам  bouquet
Айде наздраве за нашите деца,най прекрасните Hug
Виж целия пост
# 8
Дани, ясно ми е какво имаше предвид, но ето, че и на вас се случи  Hug

Мацки, тази вечер няма да мога да пия с вас, че имам някакъв обрив и пиенето няма да ми се отрази много добре  Confused Нооо... като ми мине ще си наваксам  Joy
Виж целия пост
# 9
и не значи че са много по различни от другите
напротив,различни са от другите,много по-умни са ,по-красиви,най-обичани са Hugабе изобщо нашите деца са най.....най............най.................
А така те искааааааааам  bouquet
Айде наздраве за нашите деца,най прекрасните Hug
За тях пия и аз  newsm24 Наздраве  Hug

Viki i mama, може би наистина си приличаме с Марианчето  Hug , но тя много предизвикателно гледка, пък аз съм тихаааа, скроммааааа  Laughing

daniella_76 , дано всичко е така, както си го прочела и скоро паричките да постъпят в сметката на детенце  Praynig
Виж целия пост
# 10
Viki i mama, знам че ти най-добре ме разбираш....Благодаря за пожеланието и дай Боже всичките дечица със здравословни проблеми да имат подобрение и излекуване. За нас "малките крачки за много големи", а  за обичта просто няма две мнения, те са си деца като всички останали и ние както всяка майка си ги обичаме такива каквито са, без АКО и без ИЛИ!!! Това е майчината любов .... за мен няма по-прекрасно дете от него, каквото и да се случи...дано да е добро, ако не каквото дойде.
Виж целия пост
# 11
Viki i mama, знам че ти най-добре ме разбираш....Благодаря за пожеланието и дай Боже всичките дечица със здравословни проблеми да имат подобрение и излекуване. За нас "малките крачки за много големи", а  за обичта просто няма две мнения, те са си деца като всички останали и ние както всяка майка си ги обичаме такива каквито са, без АКО и без ИЛИ!!! Това е майчината любов .... за мен няма по-прекрасно дете от него, каквото и да се случи...дано да е добро, ако не каквото дойде.
Ще е добро,ще видиш Peace
Тук чудеса се случват постоянно,следващото е твойто и на Нели Peace
Виж целия пост
# 12
Еиииииии,утре почвам да стягам багажа Peace
Виж целия пост
# 13
А сега наздраве по случая....!!!
За най-красивите, най- умни и обичани деца .... Да са ни живи и здрави и ние покрай тях, за да им се радваме!!!

РР: Леле какъв тост вдигнах ... май съм се напила вече!!!!
Виж целия пост
# 14
Еиииииии,утре почвам да стягам багажа Peace

Нелка, стягай куфарите и бегом... нали прочете, следващите чудеса ще бъдат нашите ... Шефката го каза, тъй че е вярно!!
От сърце ти желая успех и мнооого чудеса ... ама пожеланията ще ги запазя за изпроводяк!!! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия