пералня CANDY grando -има ли някой

  • 4 160
  • 14
Здравейте. Вчера си купихме такава пералня, тази която в момента рекламират по телевизията. Интересува ме дали някой от вас има такава и дали сте доволни от нея а и въобще от тази марка. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
имаХ.
изпрах си мъжо, но все тъй черен излезе. Недоволна съм и я хвърлих.

Честит ти нов урУд.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз съм върло не доволна. Мъжа ми я купи за подарък ( щото тово ни трябваше) и според мен не пере никак добре.Да не говорим че и ток ме тресна. И мойта е грандо, но не е с електронен дисплей. Твоята може и да е добра. Но защо питаш след като вече си я купила  newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами аз си купих преди 1 седмица ARISTON Super Silent със сушилня и съм свръх-доволна. По-безшумно нещо за 1-ви път срещам, а сега си го и имам !!! smile3501 smile3501 smile3501 Преди да я взема гледах КЕНДИ-то със сушилня, но мой познат, който работи в магазин за техника ми каза, че имат безброй рекламации от КЕНДИ и това ме отказа ! Но всичко е въпрос на късмет според мен !!! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 4
Това е моята и за сега съм мноооооого доволна!!!http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012860
Виж целия пост
# 5
Имам Канди от 95г. - страшна пералня!
Виж целия пост
# 6
 newsm47 Когато аз избирах мой познат, който се занимава с бяла техника ми обясни, че качеството на Канди, произведено преди 2000 година и на техника, след тази година се различават коренно. Преместили им прозводството или нещо такова... И аз гледах КЕНДИ-то със сушилня, но трябваше да се откажа, тьй-като моят познат, който работи в магазин за техника ми каза, че имат безброй рекламации от КЕНДИ и това ме отказа ! Но всичко е въпрос на късмет според мен !!!   bouquet  bouquet  bouquet   

Виж целия пост
# 7
Февруари месец си купихме Канди грандо с елекронния дисплей , аз съм много доволна от машинката пере без проблеми и не съм забелязала сметката ни за тока да се е увеличила ...
Виж целия пост
# 8
RadiD, къде работи твоя познат, че не разбрахме?  Wink  bouquet

По темата- да, различават се пералните пореди и след. На сестра ми е Candy от 90 и някоя си година и си работи все още безотказно. Други познати обаче купили уред насккоро с тази марка се оплакват.
Но ти вече си я купила и за какво ти е да чуваш мнение, само да се разстройваш? 
Виж целия пост
# 9
В Бургас- управител е на верига магазини за бяла техника (не искам да им правя реклама), и е човек, на който може да се има доверие! Колкото до моя постинг-ти сама потвърждаваш мнението му, а и Благодаря-ти ме изпревари със съвета си към авторката
Но ти вече си я купила и за какво ти е да чуваш мнение, само да се разстройваш? 
Виж целия пост
# 10
Това е моята и за сега съм мноооооого доволна!!!http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012860
Поне можеш да си спокойна, че няма да ви се народят малки пералнички та да се чудиш какво да ги правиш....

Моята е grandO - грешка няма. Доволна съм. Пере като змей, тиха е, дори на макс.обороти не подскача, за разлика от скапания Индезит, който на 800 оборота ми срутваше къщата с бучене и трещене.
Виж целия пост
# 11
 Thinking 
Това е моята и за сега съм мноооооого доволна!!!http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012860
Поне можеш да си спокойна, че няма да ви се народят малки пералнички та да се чудиш какво да ги правиш....
  AKO ТОВА Е НЯКАКВА СМЕШКА, ТО МОЛЯ ТЕ, ПО- ПОДРОБНО, ЧЕ ДА МОЖЕМ И НИЕ ДА СЕ  ПОСМЕЕМ !!!  newsm78
Виж целия пост
# 12
RadiD - къде ти е чувството за хумор  newsm78

ellyst - доста свежо  Joy
Виж целия пост
# 13
ПЕРАЛНЯ СЪС СУШИЛНЯ
-1200 ОБ./МИН
-НЕРАЖДАЕМ КАЗАН
-ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ
-СУШЕНЕ ОТ 1 ДО 4 KG
-КАПАЦИТЕТ 5 KG
-SUPER SILENT
-АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ
Виж целия пост
# 14
елист  Peace   hahaha  винаги съм се дивяла на грамотността на тия от техномаркет hahaha

по темата аз не харесвам уредите канди и конелиано, все ми се развалят  Tired

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия