Майка на 5 деца се нуждае от печка и хладилник!

  • 823
  • 3
Здравейте,

Покрай прекрасните и дечица се запознах с М. - майка на 5 деца /4 момиченца и 1 момче/. Предстои и преместване в ново жилище от Жилфонд и днес сподели, че има нужда от печка и хладилник. Някой може ли да помогне?

Децата са съответно на 13, 11, 7, 4 години и 10 месечно бебе. Това, което ми е правило впечатление на детската площадка, е че си гледа децата спокойно и грижовно. Винаги са чисти и спретнати, облечени /каза, че се справя с дрехите/. По-големите ходят в училище, където им дават безплатни карти за транспорт и учебници.  Гледат се и се държат едно с друго направо чудесно, което ме кара да мисля, че и у дома си са доста задружни и сплотени като семейство.

Надявам се с общи усилия да им подадем ръка  Hug

 
Виж целия пост
# 1
Мога да дам печка,но ще е след около 2 месеца най-късно Confused

Силве те кога ще се местят?
Тя самотна майка ли е?
Виж целия пост
# 2
Благодаря, че се отзова Духче  Hug Живее на семейни начала с мъж, но не знам колко от децата са негови. До колкото ми стана ясно от един разговор е признал само някой от тях и то май повече заради облагите, които би получила ако не са признати  Rolling Eyes

Днес каза, че са и се обадили, че ще им предоставят къща до Ескулапа и при първа възможност ще се премести, че в жилището, където сега живеят било доста влажно и бебето често боледувало.

Но кога ще стане това, не знаеше точно. Така, че предполагам, че няма да е толкова спешна печката, защото като я питах защо не взема от детската кухня ми отговори, че така и така готви за другите деца, та за бебето не било проблем.

 
Виж целия пост
# 3
 Hug

А нещо друго за децата,домакинството или новия дом няма ли да трябва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия