Къде си ги слагате....

  • 5 345
  • 98
....ключовете!
Картинката е следната-на входната врата сте на дома си.Отключвате,влизате и....къде оставяте ключовете си? Thinking
М?Къде?Кажете де!

Имало ли е такава тема.... newsm78няма начин...ама айде да не ми я вадите от архива! Crazy

Моля,тези с мръсното подсъзнание да не казват къде си ги 'слагат'....'ключовете'! Whistling
Виж целия пост
# 1
След като отключа си ги прибирам обратно в чантата, мъж ми си направи специално шкавче за да си ги оставя там
Виж целия пост
# 2
Не помня, съответно като ми притрябват става страшно.
Виж целия пост
# 3
Напоследък доста често ми се случва да ги забравя на вратата. Ама крадците още не знаят. Иначе го връщам обратно в чантата или в джоба на якето.
Виж целия пост
# 4
Не помня, съответно като ми притрябват става страшно.
Е,за туй питам...щото и при нас е страшно! Mr. Green
Виж целия пост
# 5
На шкафчето за обувки... Оставям ключовете и се събувам...
Виж целия пост
# 6
Оставям го от вътрешната страна на вратата в ключалката. Понякога се случва и от външната страна. Embarassed
Виж целия пост
# 7
При мен от вътрешната и външната страна на вратата са два различни ключа,така уж за по-голяма сигурност.Та,няма как да го сложа отвътре.Понеже постоянно преди излизане губих по 10мин в търсене на ключа,сега просто като влезна и го пускам на земята.А като излизам пускам на земята вътрешният ключ.Вече съм много доволна,нямам проблеми с ключовете,единственият недостатък е,че ключодържателят ми е с едно много красиви камъни,които взеха да падат. Mr. GreenВреме е да ми се подари нов. Laughing
Виж целия пост
# 8
Не ползвам ключ, може и да съм го изгубила вече, нямам представа къде е от месеци.
Виж целия пост
# 9
Не ползвам ключ, може и да съм го изгубила вече, нямам представа къде е от месеци.
Shocked
Да ти дойда на гости тогава! Wink
Виж целия пост
# 10
В джоба на якето, в чантата, на шкафа за обувки, на масата, на дивана или на печката. (Коридорчето е малко и води към кухнята).
Никога не знам къде точно съм ги оставила ТОЗИ ПЪТ, но знам къде да търся  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Обратно в чантата!!!
Виж целия пост
# 12
Като се прибирам, пъхам ги в ключалката.Като излизам ги слагам на всевъзможни места и пада едно търсене.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Моля,тези с мръсното подсъзнание да не казват къде си ги 'слагат'....'ключовете'! Whistling

Баси, аз за т'ва влязох в темата!  Crossing Arms Да разбера за другите, де...  Blush
Виж целия пост
# 14
Моля,тези с мръсното подсъзнание да не казват къде си ги 'слагат'....'ключовете'! Whistling

Баси, аз за т'ва влязох в темата!  Crossing Arms Да разбера за другите, де...  Blush
МръсТницоУ... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия