падане от леглото

  • 17 226
  • 33
днес моята бебка падна от спалнята.сега виждам ,че си е ударила главата на челото.реакциите й са съшите като вчера,нали няма опастност за главичката й?ако е станало сътресение какви признаци могат да се очакват?Ако някой знае  разбира се нека ми пише,че съм много уплашена Praynig
Виж целия пост
# 1
Признаците за сътресение са унилост и повръщане, липса на апетит.
Във твоя случай мисля, че всичко е наред. Почти всички бебета са падали.
Виж целия пост
# 2
повръщане няма и апетита е добър за сега.веднага ли си проявяват признаците?
Виж целия пост
# 3
Мисля, че при сътресение признаците се проявяват до половин час.
Хубаво е детенцето да е под постоянно наблюдение още 24 часа.
Виж целия пост
# 4
бебетата са по-здрави от нас...и по-добре,че ooooh! ние 2 пъти сме падали без последици за щастие,а сме на няма 8м.
Виж целия пост
# 5
Трябва да следиш за повръщане, отпадналост, различно поведение. Алекс в четвъртия месец падна от спалнята, по лице върху паркета. Нищо му нямаше. Наскоро падна от фотьойла, по гръб и си удари главата. Почти веднага след това повърна, но аз не съм сигурна дали е от падането или защото се опита да си натъпче по-голямо парче бисквита в устата. Така или иначе, като повърна, аз се обадих на нашата лекарка с питане дали да го водя в бърза помощ. Тя ми каза да гледам дали ще повърне пак, да не стане отпаднал и т.н. Ако са налице тези неща, да го водя в болницата. Но ме посъветва по-рано да го сложим да си легне /случката беше вечерта към 18-19 ч./ и да гледаме да не се превъзбужда много.
Виж целия пост
# 6
Първото падане на Виктор от леглото го преживях много тежко .. Но после някак си свикнах, толова често взе да пада, че са го вдигам поотупвам и забравям....
Следи за необичайна сънливост, повръщане....
Виж целия пост
# 7
благодаря ви за бързите отговори.не ми е повръщала,а и апетита й е добър./Само дето не може да се отпусне да заспи-дремне 30 мин и се сепа.Дано се размминем.
Виж целия пост
# 8
благодаря ви за бързите отговори.не ми е повръщала,а и апетита й е добър./Само дето не може да се отпусне да заспи-дремне 30 мин и се сепа.Дано се размминем.
Може да се е стреснала от падането и, ако е плакала повече, да се е превъзбудила. Пожелавам бързо да й мине   bouquet
Виж целия пост
# 9
ако има сътресение или нещо сериозно до 1 час след удара ще повърне и ще е замаяна и по късно неадеквтна така съм чувала. Но не се притеснявай повечето бебета са падали така, пък като проходаят някой падат и по често.
Виж целия пост
# 10
Пирогов за снимка и преглед. Най-вероятно нищо й няма, но по-добре излишно да се прегледа, от колкото да пропусне, а да е било необходимо... Не разбрах, обаче, колко високо е леглото. Ако става въпрос за товето легло не е много високо.
Виж целия пост
# 11
И моята маймунка падна преди седмица  Confused Имаше цицина на върха на главичката  Confused Освен, че се уплаши, няма никаква промяна в поведението и. Не се притеснявай! Почти всички бебчета тупкат от леглото  Rolling Eyes Дано не се повтаря Hug
Виж целия пост
# 12
И аз мисля,че няма от какво да се притесняваш.Бебетата наистина са по здрави(както беше писала една мама по горе).Втората ми дъщеря е много буйна и досега е падала от къде ли не.Просто не мога да я опазя.Слава Богу до сега не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 13
Признаците за сътресение са унилост и повръщане, липса на апетит.
Във твоя случай мисля, че всичко е наред. Почти всички бебета са падали.
  Peace
Виж целия пост
# 14
Наблюдавай я едно денонощие да не започне повръщане или изведнъж да не стане сънлива. Знам, че ако детенцето заплаче веднага, също е добър признак. Синът ми по едно време все беше с насинено чело, или падаше, или се удряше  Tired.
 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия