редуванена аптамил 1 и комфорт?

  • 873
  • 8
Да попитам;нали не било хубаво да се сменя АМ с друга марка.Важи ли в слу4ая ,когато бебето е било на АПАТАМИЛ1 и се сменя с КОМФОРТ.2я му по мага с акането и така ги редуваме(1 и к).вредно ли е?аз си мисла 4е все си е аптамил....мерси
Виж целия пост
# 1
Просто прави млякото малко по рядко  и няма да имаш нужда да ги редуваш.Аз на 1 лъжичка АМ вместо 30 мл. вода слагам 40 мл. Wink
Виж целия пост
# 2
въобще не е едно и също -едното мляко е с един вид обработена молекула , а другото с по лесно смилаема и не е хубаво да ги редуваш -по-добре да е на аптамил комфорт
Виж целия пост
# 3
ваобъе не е едно и сацто -едното мляко е с един вид обработена молекула , а другото с по лесно смилаема и не е ьубажо да ги редувас -по-добре да е на аптамил комфорт
напълно съм съгласна  Peace
Виж целия пост
# 4
АПТАМИЛ КОМФОРТ си е точно за твоя проблем,няма смисъл да ги редуваш.Бебка се беше запекла от НАН.Сега с КОМФОРТА е екстра.
Виж целия пост
# 5
Аз редувам 3дена Фризолак 1ден Нитролон Thinking
Виж целия пост
# 6
Не мога да те посъветвам дали да редуваш млеката, само мога да кажа, че НЕ Е добре да ги правиш по-редки от описаното - щом пише 30 мл - 30 слагаш .  Простата сметка показва ,че ако детето ти нормално яде 4 мерителни лъжички мляко със 120 мл вода, а ти му приготвиш 120 мл вода с 3 лъжици, то това се равнява на изядени 3 лъжички мляко и изпита 30 мл ЧИСТА вода - да заместваш вода с мляко , за да помогнеш на детето за запека е меко казано глупаво ....
За протокола - Виктор много повръщаше в началото и до 6-тия месец му давах само Фризовом, което е аналог на Амтамил комфорт. Много добре се чувстваше с него . След това повръщането отшумя и започнах да му давам Фризо2
Виж целия пост
# 7
Разбира се, че от една марка има различни видове млека и това си е чиста смяна. Такава смяна не се препорьчва по принцип, а ти искаш всеки ден да го правиш. Направо не можах да повярвам като ти прочетох вьпроса.  Shocked Ако си е все Аптамил, както пишеш, защо им е тогава да ги продават под различни имена и опаковки...  Wink Да не говорим, че сьвети от рода да правиш АМ с повече вода са само от компетентността на педиатьр, а не на който и да било случайно срещнат.   Confused

П.П. Избери едно от двата вида АМ и давай само него.  Peace
Виж целия пост
# 8
За да не ми се налага да редувам - бъркам 2 млека (Лактана Био и в ХИП) в точно определена от мен самата пропорция.
Аз също разреждах повече млякото (тогава давах аптамил) заради запека по съвет на педи, но да ти кажа детето повръщаше отчайващо много, имам чувството че стомахчето му се разшири и месеци наред не можах да го изхраня - все ядеше като невидял...

В смяната на млякото няма нищо лошо, особено ако си сигурна, че новото мляко ще помогне. Ако Аптамил Комфорт ви помага няма никаква причина да редуваш с Аптамил  Peace А ако вече ги редуваш и занеш че Аптамил Комфорт е вашето мляко, направо си мини на него - безсмислено е да редуваш  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия